Įvyko metinis LASF tikrųjų narių suvažiavimas

Šeštadienį, kovo 24-ąją dieną Kaune įvyko eilinis metinis LASF tikrųjų narių suvažiavimas. Iš 45 balso teisę turinčių tikrųjų narių suvažiavime dalyvavo 26 narių atstovai bei svečio teisėmis pasinaudoję asocijuotų narių atstovai bei komitetų pirmininkai.

Eilinio suvažiavimo metu, nariai susipažino ne tik su LASF įvairiomis metinėmis ataskaitomis ir 2018 metų planais.
Suvažiavimo dalyviams buvo pristatytas ir 4 metų federacijos veiklos strategijos projektas, susijusęs tiek su sporto masiškumo didinimu, tiek su rinkodara ir automobilių sporto šakos populiarinimu. Būtent dėl strategijos visa automobilių sporto bendruomenė kviečiama teikti pasiūlymus, rekomendacijas ir pastebėjimus el. paštu lasf@lasf.lt (iki 2018-05-01 d.)

Po tikrųjų narių suvažiavimo įvyko susitikimas su visų automobilių sporto disciplinų organizatoriais: pristatyti organizatoriams aktualūs sporto kodekso pakeitimai, techninių reikalavimų pakeitimai dalyviams bei saugaus varžybų organizavimo reglamento aktuali redakcija. Tarybos narys Mantas Matukaitis pristatė esmines gaires, kuo reikia vadovautis, kreipiantis į potencialų renginio rėmėją, kokių klaidų reiktų išvengti. Taip pat organizatoriams buvo pristatytos ir pagrindinės federacijos naudojamos komunikacijos priemonės ir galimybės bendradarbiauti viešinant renginius.

Nuoroda į suvažiavimo medžiagą.

Nuoroda į LASF strateginį planą.  (pasiūlymų, pastabų laukiame el. paštu lasf@lasf.lt iki 2018-05-01.)


Į viršų ↑
loading