LASF struktūra

SEKRETORIATO STRUKTŪRA

  • LASF prezidentas –Egidijus JANAVIČIUS  mob.: +370 685 01 303, el. p: egidijus.janavicius@lasf.lt   
  • LASF garbės prezidentas – Arnas PALIUKĖNAS
  • LASF generalinė sekretorė – Indrė JANAUSKAITĖ mob.: +370 631 21319 el. p: projektai@lasf.lt
  • LASF administratorius – Tomas BIELEVIČIUS Tel/fax.: +370 37 350026 , +370 615 46710 el. p: lasf@lasf.lt
  • LASF finansininkė – Svetlana KNIURIENĖ Tel./fax: +370 37 787534 el. p: buhalterija@lasf.lt

LASF TARYBA

  • LASF Prezidentas- Egidijus JANAVIČIUS
  • LASF Viceprezidentas – Vladas PLESKOVAS
  • LASF Tarybos narys- Povilas JANKAVIČIUS
  • LASF Tarybos narys-Kazimieras GUDŽIŪNAS
  • LASF Tarybos narys- Vitalijus PLASTININAS
  • LASF Tarybos narys- Mindaugas VARŽA

APELIACINIS TEISMAS 

Pirmininkas – Kazimieras VASILIAUSKAS

 Arbitrai:

  • Tadas Vasiliauskas
  • Ugnė Rukšėnaitė
  • Saulius Jodeika
  • Tomas Kuzmarskas
  • Šarūnas Liesis
  • Ingrida Savickienė
  • Kipras Aleknavičius
  • Ieva Kliminskaitė – Juškė

LASF ETIKOS IR DRAUSMĖS KOMISIJA

  • Pirmininkė- Katažina Šeiniauskienė
  • Pirmininkės pavaduotojas – Povilas Bonkevičius

Komisijos nariai:

  • Alvydas Banys
  • Rolandas Sutkevičius
  • Juozas Čiplys

ŽIEDO KOMITETAS

  • Pirmininkas – TOMAS MARTINKUS
  • Pirmininko pavaduotojas – TOMAS LIUTKUS

Komiteto nariai:

  • Vidmantas Pociūnas
  • Paulius Mileška

LASF VETERANŲ KOMITETAS

  • Pirmininkas – ŠARŪNAS MAŽEIKA
  • Pirmininko pavaduotojas – ROMUALDAS MAŽUOLIS

Komiteto nariai:

  •  Rimgaudas Statnickas
  • Gintautas Šlėderis
  • Regimantas Bindokas
  • Gintautas Firantas
  • Mindaugas Žilionis

RALIO KOMITETAS

  • Pirmininkas  – DARIUS ŠILEIKIS
  • Pirmininko pavaduotojas – TADAS VASILIAUSKAS

Komiteto nariai: 

  • Ramūnas Čapkauskas
  • Paulius Mileška
  • Tadas Zdanavičius
  • Eugenijus Andrulis
  • Donatas Liesis

KROSO KOMITETAS

  • Pirmininkas – AUDRIUS KLIMINSKAS
  • Pirmininko pavaduotojas –  SAULIUS ŽUNDA

Komiteto nariai: 

  • Jonas Keršys
  • Arvydas Galinis
  • Mindaugas Sidabras

4X4 KOMITETAS

  • Pirmininkas – DARIUS LESKAUSKAS
  • Pirmininko pavaduotojas – MANTAS BERNICKIS

Komiteto nariai: 

  • Martynas Vrublevski
  • Arūnas Baronas
  • Edgaras Simanavičius
  • Marius Liubartas
  • Mantas Graužinis

DRIFT’O KOMITETAS

  • Pirmininkas  – TOMAS GRUZDYS
  • Pirmininko pavaduotojas –

Komiteto nariai:

  • Gediminas Šliumpa
  • Mantas Kulvinskas
  • Justas Furmanavičius
  • Darius Jurčiukonis

KITŲ SPORTO ŠAKŲ KOMITETAS

  • Pirmininkas – SILVERIJUS LAPĖNAS
  • Pirmininko pavaduotojas – EUGENIJUS ANDRULIS

Komiteto nariai: 

  • Justas Sinica
  • Saulius Stanaitis

DRAG’O KOMISIJA

  • Pirmininkė – INDRĖ JANAUSKAITĖ

Komisijos nariai:

  • Romualdas Mažuolis
  • Justas Pečeliūnas

TEISĖJŲ KOMISIJA

  • Pirmininkas – KIPRAS ALEKNAVIČIUS

Komisijos nariai:

  • Vaiva Šlėderienė
  • Tomas Bielevičius
  • Justinas Randis

E-SPORTO KOMITETAS

  • Pirmininkas – TADAS DOVIDAITIS
  • Pirmininko pavaduotojas – GUSTAS GRINBERGAS

Komiteto nariai:

  • Kazimieras Dambrauskis
  • Tauras Tunyla
  • Justas Jovaišas
  • Matas Mendelis


Į viršų ↑