LASF struktūra

LASF Sporto šakų komitetai 2017 copy

LASF TARYBA

  • LASF Prezidentas – SAULIUS GIRDAUSKAS
  • LASF Tarybos narys, viceprezidentas – Vitoldas MILIUS
  • LASF Tarybos narys, viceprezidentas – Ernestas STAPONKUS
  • LASF Tarybos narys, viceprezidentas – Kastytis TORRAU
  • LASF Tarybos narys, viceprezidentas – Darius VAIČIULIS

SEKRETORIATO STRUKTŪRA

  • LASF prezidentas – Saulius GIRDAUSKAS Tel:. +370 698 34553 el. paštas: saulius.girdauskas@lasf.lt
  • LASF generalinis sekretorius –  Tadas VASILIAUSKAS Tel:. +370 688 22306 el. paštas: tadas.vasiliauskas@lasf.lt
  • Administratorė Indrė JANAUSKAITĖ– Tel/ fax.:. +370 37 350026 , 8-615 46710 el. paštas: lasf@lasf.lt
  • LASF finansininkė – Svetlana KNIURIENĖ Tel:. +370 37 350026, el. paštas: buhalterija@lasf.lt

APELIACINIS TEISMAS

Pirmininkas – Andrejus SAVČENKO

       Arbitrai:

  • Aleksandras Remiševskis
  • Darius Matulis
  • Giedrius Čenkus
  • Andrius Tiknius
  • Rokas Lipeikis
  • Saulius Jodeika
  • Evaldas Čirba
  • Gediminas Maškauskas
  • Ramūnas Vaitkūnas
  • Eidmantas Nekrošius
  • Rimantas Volungevičius
  • Saulius Jurgelėnas
  • Miglė Žalnierukynienė

LASF ETIKOS IR DRAUSMĖS KOMISIJA

  • Pirmininkas – Kazimieras VASILIAUSKAS
  • Pirmininko pavaduotojas – Leonas VEDEIKIS

Komisijos nariai:

  • Arūnas Strumskis
  • Artūras Pakėnas
  • Darius Matulis

LASF REVIZIJOS KOMISIJA

  • Pirmininkė – Neringa SIMSON

Komisijos nariai:

  • Agnė Vičkačkaitė-Lauciuvienė
  • Mantas Babenskas

ŽIEDO KOMITETAS

  • Pirmininkas – Inga JUŠKEVIČIŪTĖ
  • Pirmininko pavaduotojas – Haris ALEKSANDRAVIČIUS

Komiteto nariai:

  • Laurynas Černeckas
  • Andrius Jasioniauskas
  • Remigijus Antanavičius
  • Gražvydas Smetonis
  • Tadas Ivanauskas

LASF SPORTO SENJORŲ KOMITETAS

  • Pirmininkas – Evaldas TORRAU
  • Pirmininko pavaduotojas – Romualdas MAŽUOLIS

Komiteto nariai:

  • Stasys Brundza
  • Aleksandras Remiševskis
  • Romualdas Mažuolis
  • Gediminas Maškauskas
  • Ringaudas Statnickas
  • Sigitas Januška

RALIO KOMITETAS

  • Pirmininkas  – Tomas ŽEMAITIS
  • Pirmininko pavaduotojas – Audrius BERESNEVIČIUS

Komiteto nariai:

  • Algirdas Bilevičius
  • Tomas Savickas
  • Mindaugas Čepulis
  • Arturas Gailius
  • Saulius Stanaitis

KROSO KOMITETAS

  • Pirmininkas – Valdas STANKŪNAS
  • Pirmininko pavaduotojas – Ramūnas VAITKŪNAS

Komiteto nariai:

  • Zenonas Sinkevičius
  • Raimundas Kukenys
  • Saulius Valiukas
  • Egidijus Janavičius
  • Remigijus Bilevičius

TECHNINIŲ REIKALAVIMŲ KOMITETAS

  • Pirmininkas –Egidijus JANAVIČIUS
  • Pirmininko pavaduotojas – Saulius STANAITIS

Komiteto nariai:

  • Tadas Ivanauskas
  • Gediminas Šliumpa
  • Andrius Tiknius

SAUGAUS VARŽYBŲ ORGANIZAVIMO KOMITETAS

  • Pirmininkas – Remigijus ANTANAVIČIUS
  • Pirmininko pavaduotojas – Romualdas MAŽUOLIS

Komiteto nariai:

  • Vidmantas Eigelis
  • Arturas Gailius
  • Arvydas Petkevičius
  • Saulius Valiukas
  • Tautvydas Antanavičius

4X4 KOMITETAS

  • Pirmininkas – Vaidotas PAŠKEVIČIUS
  • Pirmininko pavaduotojas – Tomas GUŽAUSKAS

Komiteto nariai:

  • Gediminas Grigaitis
  • Jurijus Kovalenka
  • Romualdas Mažuolis
  • Egidijus Janavičius
  • Šarūnas Liesis

DRIFT’O KOMITETAS

  • Pirmininkas  – Linas RAMOŠKA
  • Pirmininko pavaduotojas – Justė ŠIMKUTĖ

Komiteto nariai:

  • Darius Jurčiukonis
  • Vygantas Rimkus
  • Gediminas Šliumpa
  • Vaiva Šlėderienė
  • Tautvydas Antanavičius

TEISĖJŲ KOMITETAS

  • Pirmininkas – Remigijus BILEVIČIUS
  • Pirmininko pavaduotojas – Gražvydas SMETONIS

Komiteto nariai:

  • Šarunas Liesis
  • Saulius Stanaitis
  • Algirdas Bilevičius
  • Vaiva Šlėderienė
  • Ramūnas Vaitkūnas

KITŲ SPORTO ŠAKŲ KOMITETAS

  • Pirmininkas – Silverijus LAPĖNAS
  • Pirmininko pavaduotojas – Audrius KLIMINSKAS

Komiteto nariai:

  • Tadas Zdanavičius
  • Vytis Šliažas
  • Romualdas Mažuolis
  • Gediminas Šliumpa
  • Saulius Stanaitis

DRAG’O KOMITETAS

  • Pirmininkas –  Jonas ŽYDELIS
  • Pirmininko pavaduotojas – Indrė JANAUSKAITĖ

Komiteto nariai:

  • Tadas Šimkus
  • Vaidas Morkūnas
  • Tautvydas Antanavičius
  • Andrius Tiknius
  • Vaiva Šlėderienė

KARTINGO KOMITETAS

  • Pirmininkas – Karolis ŠIKŠNELIS
  • Pirmininko pavaduotojas – Karolis RAZAS

Komiteto nariai:

  • Martynas Tankevičius
  • Ugnius Čaplikas
  • Tadas Vaitkevičius


Į viršų ↑