Savaitgalį vyko pirmasis Winter Rally Cup taurės etapas

Praskriejo pirmasis žiemos ralio etapas

Praėjusį savaitgalį Ignalinoje vyko „Alfa Romeo Winter Cup” ralio pirmasis etapas. Žiemos greičio ruožų išsiilgę ekipažai turėjo įveikti 8 greičio ruožus, kurie sudarė 50 kilometrų, o paskutinius greičio ruožus papildė dar vienas išbandymas – važiavimas sutemus. Oro sąlygos buvo ypatingai geros pajusti tikrąjį žiemos ralį. Dieną švietusią saulė vakare pakeitė pūga. Greičio ruožai nebuvo itin lengvi, prie žiemiškų oro sąlygų prisidėjo sudėtingos ir techniškos trasos, todėl sportininkų važiavimas turėjo būti gerai apgalvotas ir atsargus.

„Alfa Romeo Winter Cup” taurės I etapą laimėtojo Dominyko Butvilo ekipažas

Šiame Winter Cup etape, bendroje įskaitoje pergalę iškovojo D. Butvilas. Antras bendroje įskaitoje liko Vlado Jurkevičiaus ir Aisvydo Paliukėno ekipažas, nuo lyderio atsilikdami 39,4 sekundės.

Treti bendroje įskaitoje liko Martynas Samsonas ir Ervinu Snitkumi, kurie taip pat laimėjo ir 2WD įskaitoje.

Antroje vietoje 2WD klasėje finišavo Justas Simaška su Titu Čapkausku, o trečioje – Marius Žiūkelis ir Steponas Kriaučiūnas. Istorinių automobilių klasėje laimėjo Dovilas Čiutelės ir Donato Zvicevičiaus ekipažas.

Sportininkų laukia dar du „Winter rally Cup” etapai, antrasis vyks vasario 19d. Kražiuose, o trečiasis – kovo 5d. Zarasuose.