Lietuvos ralio citadelėje – lenktynės nauju vardu

Tiesą sakant ralio fanų laukia dvi svarbios naujienos: viena jų – pirma kartą per pastaruosius aštuonerius metus, vieno ilgiausias tradicijas turinčio Lietuvos ralio čempionato etapo organizacinius rebusus spręsti ėmėsi Ramūnas Čapkauskas. Antra – pagrindiniu lenktynių partneriu tapo šeimyninė įmonė „MB Filmai ir kvapai“, išgarsėjusi su prekiniu ženklu „AROMÁMA“

„Gali atrodyti keista, kad į ralį ateina kompanija, gaminanti nieko bendra su technikos pasauliu neturinčius produktus, bet tiek mūsiškei lenktynes organizuojančiai komandai, tiek visai automobilių sporto bendruomenei, tai labai svarbus signalas. Ralis tampa patrauklia platforma patiems įvairiausiems rinkodaros projektams, – akcentuoja R. Čapkauskas. – Žinoma, ir už šio prekinio ženklo stovi žmonės, su kuriais esu pažįstamas krūvą metų. Su Remigijumi Velička drauge studijavom tuometinėje Kūno kultūros ir sporto akademijoje, bet jis pasirinko ne trenerio, o kūrybininko kelią televizijoje. T. y. Remigijus puikiai išmano rinkodaros mechanizmus ir jo sprendimas populiarinti tam tikrus gaminius ralyje tikrai nėra grįstas sentimentais. Automobilių sportas apskritai ir ralis konkrečiai mūsų šalyje populiarumu ko gero nusileidžia tik krepšiniui ir tai yra gera žinia visiems lenktynininkams“.

Pasakodamas apie kitus artėjančio ralio ypatumus, Ramūnas taip pat pasidžiaugė, kad metai iš metų toje pačioje aplinkoje ir su ta pačia komanda organizuojant lenktynes, visi žino kas kaip turi būti, tad daugybė dalykų vyksta kaip savaime suprantami, todėl  sutaupoma ir laiko, ir energijos.

„Žinoma, kad po ralio finišo aptariam kas kaip pavyko ir ką galbūt vertėtų koreguoti. Tačiau kaip taisyklė, keletą pastarųjų metų tokių susirinkimų metu daugiausia kalba sukdavosi apie pramoginę renginio dalį ir kokia šventė būtų mielesnė Elektrėnų žmonėms. Su sportine programa – greičio ruožų dėlione, serviso zona ar panašiais dalykais jokių bėdų neturim jau keletą pastarųjų metų. Sportininkams toks formatas tinka, mūsų regiono kelius, kuriuose vyksta kautynės dėl ralio karaliaus titulo, jie vertina kaip reikalaujančius didžiausio meistriškumo ir bene pačius įdomiausius, kokius tik galima rasti Lietuvoje. T. y. mūsų kaip organizatorių užduotis – tiesiog nepadaryti klaidų ir visko nesugadinti“, – atvirauja R. Čapkauskas.

Teoriškai tokia rizika egzistuoja – „Rally Elektrėnai“ lig šiol nė karto nebuvo varžomasi naktį. Šįkart pirmosios lenktynių dienos vakarą, po dviejų greičio ruožų miesto gatvėmis, visas kovinių mašinų karavanas pasuks į energetikų sostinės apylinkes. Kadangi šiuo metu saulė leidžiasi tuoj po 20 valandos, vadinasi 22 val. bus visiškai tamsu ir sportininkams teks įveikti dar sudėtingesnius uždavinius.

„Rally Elektrėnai by AROMÁMA“ vyks rugsėjo 9-10 dienomis Elektrėnų bei Trakų apylinkėse. Renginys nemokamas.

ⓒTeksto ir nuotraukų autorius – R. Gabartas , Andrius Laucius


Į viršų ↑
loading