Kviečiame organizatorius rengti slalomo ir greituminio slalomo čempionatų etapus

Post
                  thumbnail

Lietuvos automobilių sporto federacija kviečia organizatorius rengti Lietuvos automobilių slalomo bei greituminio slalomo ir kalnų lenktynių (GSKL) čempionato etapus. Buvo planuojama, kad šias lenktynes organizuos VŠĮ „Anello“, tačiau kitų sporto šakų komitetas, įvertinęs šios įmonės finansines galimybes, priėmė sprendimą perleisti šių varžybų oragnizavimą.

„Komiteto narius informavau, kad VŠĮ „Anello“ yra pradėta bankroto procedūra, todėl yra rimtas pagrindas abejoti įmonės galimybėmis surengti saugias, kokybiškas ir visus varžybų organizavimo dokumentus atitinkančias lenktynes. Komiteto nariai balsuodami išreiškė nuomonę, kad šių čempionato lenktynių rengimą reikia perleisti kitiems organizatoriams“, – sako LASF kitų sporto šakų komiteto pirmininkas Gintautas Firantas.

Šių dviejų čempionatų etapai buvo planuojami rengti liepos 5 d. ir rugsėjo 6 dienomis Kačerginės „Nemuno žiedo“ trasoje. Slalomo ir GSKL etapus buvo planuojama surengti vienų varžybų metu. Komiteto pirmininkas tikisi, kad šios varžybos ir įvyks numatytomis dienomis bei toje pačioje vietoje.

„Noriu pakviesti visus organizatorius apsvarstyti galimybę rengti šias varžybas. Iki gegužės 27 d. lauksime visų norinčių paraiškų. Tuomet komitete svarstysime visų norą pareiškusių organizatorių siūlymus ir priimsime sprendimą. Esu tikras, kad čempionatai taps kokybiškesni“, – sako G.Firantas.

LASF administracija informuoja, kad čempionato lenktynes gali organizuoti tikrieji ir asocijuoti LASF nariai. Taip pat, priimant sprendimą dėl slalomo bei GSKL čempionatų etapų rengimo bus vertinama organizatoriaus patirtis ir finansinės galimybės.

Iki gegužės 27 d. paraiškų slalomo bei GSKL čempionatų varžyboms rengti laukiame el.paštu lasf@lasf.lt.

Kitų sporto šakų komiteto posėdžio protokolas

2015 m. Lietuvos automobilių sporto varžybų kalendorius


Į viršų ↑
loading