Atšaukiamos VŠĮ „Anello“ organizuojamos lenktynės 2015 m. gegužės 10 d. turėjusios vykti „Nemuno žiede“

Post
                  thumbnail

Lietuvos automobilių sporto federacija praneša, jog 2015 m. gegužės 10 dieną turėjusios įvykti VšĮ „Anello“ organizuojamos lenktynės yra atšaukiamos. „Nemuno žiedo“ trasoje turėjo varžytis Greituminio slalomo ir kalnų lenktynių čempionato, slalomo čempionato dalyviai.

„Gegužės 5 dieną LASF sulaukė VšĮ „Anello“ vadovo Sauliaus Vilčinsko pasirašyto rašto, kuriame prašoma varžybas nukelti į 2015 m. birželio 21 d. arba paskirti naują data. Suprantame, kad likus mažiau nei savaitei iki numatytų varžybų organizatorius nėra pasiruošęs jų vykdyti, todėl belieka tik atšaukti numatytas net kelių čempionatų lenktynes“, – sako LASF generalinis sekretorius Tomas Digaitis.

Organizatoriaus prašymas perduotas Kitų sporto šakų komiteto pirmininkui Gintautui Firantui. Jo prašoma skubos tvarka nagrinėti šį klausimą komitete ir suformuluoti LASF tarybai pasiūlymą koks sprendimas šiuo atveju būtų naudingiausias čempionatų dalyviams.

Lietuvos automobilių sporto federacija atsiprašo sportininkų už sukeltus nepatogumus.

„Suprantu, kad sportininkai ruošiasi artėjančioms lenktynėms, aukoja savo lėšas ir laisvalaikį, kad jose dalyvautų. Tikiuosi tai bus vienkartinis atvejis ir populiariuose slalomo bei greituminio slalomo čempionatuose tokių nesusipratimų daugiau nepasitaikys“, – sako LASF generalinis sekretorius.


Į viršų ↑
loading