Pristatytas žiedinių lenktynių čempionatų kitų metų kalendorius

2015 metams beveik pasiekus savo finišą, lenktynininkai ir greičio mėgėjai po truputį dairosi į būsimą, 2016 metų, sezoną. Taip pat, kaip ir šiais metais, įvyksiančius 5 trumpųjų nuotolių Baltijos ir Lietuvos šalių čempionato etapus bei 4 iš 5 būsimų BEC 4 valandų lenktynių organizuos broliai Latviai: vienas etapas, kaip ir šiemet, įvyks Palangoje, „ENEOS 1000 km“ lenktynių metu.

Tiesa, Lietuvoje numatytas tik vienas etapas, kurį Latvijos organizatoriai ketina organizuoti su Lietuvos sporto klubo pagalba. Didžioji dalis lenktynių įvyks šiais metais tik sezono viduryje po atnaujinimo darbų vartus atvėrusioje Rygos „Bikernieki“ trasoje.

DSC_2311

„Baltic Touring Car Championship” (BaTCC) ir „Baltic Endurance Championship” (BEC), bei Lietuvos žiedinių lenktynių ir Lietuvos Endurance Čempionatų, kalendorius:

1 etapas: Balandžio 30 d. – Gegužės 1 d., (BaTCC ir BEC lenktynės), Estija, „Auto24 Ring” trasa;

2 etapas: Birželio mėn. 4-5 d., (BaTCC ir BEC lenktynės), Lietuva, Kačerginės „Nemuno žiedo” trasa;

3 etapas: Liepos mėn. 9-10 d., (BaTCC ir Lietuvos čempionatas), Latvija, Rygos „Bikernieki” trasa;

4 etapas: LIepos mėn. 20-23 d., (ilgųjų nuotolių lenktynių, BEC 4 h įskaita), laikinojoje Palangos trasoje, „Eneos 1000 km” lenktynių metu;

5 etapas: Rugpjūčio mėn. 19-20 d., „Riga Summer Race 2016” renginio metu (BaTCC ir BEC lenktynės), Rygos „Bikernieki” trasoje;

6 etapas: Spalio mėn. 8-9 d., (BaTCC ir BEC lenktynės), Latvija, Rygos „Bikernieki” trasa.

Organizatoriai tikina, kad tai – preliminarus kalendorius, kuris, esant būtinybei, gali keistis. Kaip bebūtų, iki sezono pradžios – dar šiek tiek laiko. Tuo tarpu, nauji vėjai, kitiems metams artėjant, juntami ne tik reglamentuose ir čempionatų dokumentuose, bet ir dalyvių tarpe. Kol vieni lenktynininkai puse lūpų kalba apie planus nebepasirodyti Baltijos šalių trasose kitąmet, kaimynai iš Latvijos „Flash Racing“ ne tik vieni pirmųjų pradėjo registraciją į Palangoje įvyksiančias 17-iktas „ENEOS 1000 km“ lenktynes, bet ir užsiima naujo dyzelinio automobilio ruošimu kitam sezonui. Ilgųjų nuotolių lenktynių – BEC – seriją papildys ir dar viena komanda iš kaimyninės Latvijos. Tiesa, Lietuvoje lenktynininkai taip pat nemiega: vis girdėti apie naujus ar tobulinamus projektus, gausėjančias dyzelinių automobilių pajėgas, pokyčius komandose ir atnaujinamus automobilius.

IMG_3496

Daugiau informacijos apie būsimą lenktynių sezoną ir reglamentus – organizatorių internetinėse svetainėje www.batcc.eu bei Lietuvos automobilių sporto federacijos puslapyje www.lasf.lt.

Nuotraukose: akimirkos iš praėjusių metų sezono, BEC čempionai „Rotoma Racing“ ir „RIga Summer Race 2015“ renginio akimirkos.


Į viršų ↑
loading