DYNAMI:T 2019 m. Lietuvos žiedinių lenktynių čempionato III etapas, žiedinių lenktynių mėgėjų IV etapas, „Time Attack“ čempionato IV etapas

2019 m. Rugsėjo 6-7 dienomis, Kačerginėjė įvyks DYNAMI:T 2019 m. Lietuvos žiedinių lenktynių čempionato III etapas, Lietuvos žiedinių lenktynių mėgėjų IV etapas, „Time Attack“ čempionato IV etapas.

VARŽYBŲ DOKUMENTAI:

TVARKARAŠTIS: 

PENKTADIENIS 2019-09-06
VISIEMS „RING CHALLENGE“ DALYVIAMS
11:00 – 20:00 Išankstinė visų dalyvių registracija ir techninė komisija
11:30 – 12:10 Treniruotė „Time Attack“ STOCK/SEMI-PRO klasės (MOKAMOS) ir mėgėjų žiedinių lenktynių dalyviams – 1 Grupė.
12:10 – 12:50 Treniruotė „Time Attack“ STOCK/SEMI-PRO klasės (MOKAMOS) ir mėgėjų žiedinių lenktynių dalyviams – 2 Grupė.
12:50 – 13:40 Treniruotė „Time Attack“ PRO klasės (MOKAMOS) ir žiedinių lenktynių dalyviams – 1 Grupė.
13:40 – 14:30 Treniruotė „Time Attack“ PRO klasės (MOKAMOS) ir žiedinių lenktynių dalyviams – 2 Grupė.
14:30 – 15:10 Treniruotė „Time Attack“ STOCK/SEMI-PRO klasės (MOKAMOS) ir mėgėjų žiedinių lenktynių dalyviams – 1 Grupė.
15:10 – 15:50 Treniruotė „Time Attack“ STOCK/SEMI-PRO klasės (MOKAMOS) ir mėgėjų žiedinių lenktynių dalyviams – 2 Grupė.
15:50 – 16:40 Treniruotė „Time Attack“ PRO klasės (MOKAMOS) ir žiedinių lenktynių dalyviams – 1 Grupė.
16:40 – 17:30 Treniruotė „Time Attack“ PRO klasės (MOKAMOS) ir žiedinių lenktynių dalyviams – 2 Grupė.
17:30 – 18:00 Organizatorių ir teisėjų pranešimas Lietuvos žiedinių lenktynių čempionato varžybų dalyviams (Briefing)
18:10 – 18:30 Kvalifikacija – LIQUI MOLY Lietuvos mėgėjų žiedinių lenktynių čempionato dalyviams
18:40 – 19:00 Kvalifikacija – DYNAMI:T Lietuvos žiedinių lenktynių čempionato R1600/R2000 dalyviams
19:10 – 19:30 Kvalifikacija – DYNAMI:T Lietuvos žiedinių lenktynių čempionato BMW CUP/R3000 dalyviams
19:40 – 20:00 Kvalifikacija – DYNAMI:T Lietuvos žiedinių lenktynių čempionato 3000+/OPEN dalyviams

ŠEŠTADIENIS (THE BIG DAY) 2019-09-07
„RING CHALLENGE“ BENDRAS GRAFIKAS
07:00 – 08:30 Visų dalyvių registracija ir techninė komisija
07:30 – 08:00 Organizatorių ir teisėjų pranešimas Lietuvos „Time Attack“ čempionato dalyviams (Briefing). Dalyvavimas privalomas
08:00 Time Attack Varžybų startas.
08:10 – 08:40 Time Attack 1 Grupė – STOCK/SEMI-PRO klasė
08:45 – 09:15 Time Attack 2 Grupė – STOCK/SEMI-PRO klasė
09:20 – 09:50 Time Attack 3 Grupė – STOCK/SEMI-PRO klasė
09:55 – 10:25 Time Attack 4 Grupė – STOCK/SEMI-PRO klasė
10:30 – 11:00 Time Attack 5 Grupė – PRO klasė
11:05 – 11:35 Time Attack 6 Grupė – PRO klasė
11:35 – 11:55 Lietuvos žiedinių lenktynių čempionato atidarymas
11:55 – 12:10 Dalyvių paradiniai važiavimai
12:20 – 12:45 DYNAMI:T LŽLČ R1600/R2000 klasių pirmas važiavimas
12:55 – 13:20 DYNAMI:T LŽLČ BMW CUP/R3000 klasių pirmas važiavimas
13:30 – 13:55 DYNAMI:T LŽLČ R3000+/OPEN klasių pirmas važiavimas
14:05 – 14:25 LIQUI MOLY LMŽLČ Pirmas važiavimas
14:30 – 15:00 Time Attack 1 Grupė – STOCK/SEMI-PRO klasė
15:05 – 15:35 Time Attack 2 Grupė – STOCK/SEMI-PRO klasė
15:40 – 16:10 Time Attack 3 Grupė – STOCK/SEMI-PRO klasė
16:15 – 16:45 Time Attack 4 Grupė – STOCK/SEMI-PRO klasė
16:50 – 17:10 LIQUI MOLY LMŽLČ Finalinis važiavimas
17:20 – 17:45 DYNAMI:T LŽLČ R1600/R2000 klasių finalinis važiavimas
17:55 – 18:20 DYNAMI:T LŽLČ BMW CUP/R3000 klasių finalinis važiavimas
18:30 – 18:55 DYNAMI:T LŽLČ R3000+/OPEN klasių finalinis važiavimas
19:00 – 19:30 Time Attack 5 Grupė – PRO klasė
19:35 – 20:05 Time Attack 6 Grupė – PRO klasė
20:05 „Ring Challenge“ varžybų apdovanojimai

Organizatorius: UAB „ExpoDesign“, tel. +37069671262, el. paštas ugne@ringchallenge.lt


Į viršų ↑
loading