„Wellman rally team“ tarp nugalėtojų ralyje Latvijoje

Wellman rally team pranešimas spaudai

2014.07.06

Šeštadienį Latvijoje vykusiame tradiciniame ralyje „Gulbis“, Martyno Samuičio ir Ramūno Šaučikovo ekipažas (Mitsubishi Lancer Evo X) džiaugėsi antra vieta bendroje ralio įskaitoje.  „Jokių ypatingų tikslų sau nekėlėme, svarbiausia buvo pasitikrinti jėgas ir automobilį prieš liepos 17-19 dienomis vyksiantį Europos ralio čempionato etapą Estijoje. Džiugu, kad buvome tarp greičiausių, tai rodo, kad esame geros formos ir galėsime pakovoti dėl apdovanojimų vienose iš svarbiausių sezono lenktynių“,- po finišo geros nuotaikos neslėpė M.Samuitis

Laimėti pirmasis ir paskutinis ralio „Gulbis“ greičio ruožai, dar du kartus parodytas antras rezultatas. Toks greitas ir stabilus „Wellman rally team“ ekipažo tempas be didelio vargo leido kovoti dėl aukščiausių pozicijų. Žinoma, penkta vieta po antro greičio ruožo nebuvo tai, ko komanda tikėjosi, bet vėliau tempą pavyko padidinti ir vėl sugrįžti į lyderių trejetuką.

„Beveik visas lenktynes važiavome gerokai naudotomis padangomis. Tai darėme sąmoningai, norėjome pajusti, kaip automobilis elgsis Europos čempionate, kai būsime priversti važiuoti ilgą distanciją ir neturėsime galimybės naudoti naujo komplekto. Prieš paskutinius greičio ruožus pasikeitėme padangas ir tai padėjo pakilti į antrą vietą“,- komandos progresu buvo patenkintas R.Šaučikovas. „Kodėl treniruotei prieš Europos čempionatą pasirinkome šį ralį? Keliai Gulbenės apylinkėse jau kitokie nei lietuviški, panašesni į estiškus, tad nemažai ekipažų čia bando savo jėgas prieš vienas svarbiausių lenktynių. Pats ralis turi bene 40 metų istoriją, minios žiūrovų trasoje sukuria puikią atmosferą. Džiaugiamės ir mūsų ekipažo progresu. Labai patobulėjome stenogramos sudaryme ir tai prideda pasitikėjimo savo jėgomis. Dabar galime labai greitai važiuoti nežinomais keliais, o tai bus svarbu Europos čempionate“,- sėkmingą pasirodymą reziumavo Ramūnas.

Šiaurės Europos ralio čempionai, lietuviai „WELLMAN Rally Team“ su Martynu Samuičiu ir Ramūnu Šaučikovu priešaky, numatę dalyvauti keliuose šių metų Europos ralio čempionato etapuose. Tai pirmasis lietuvių ekipažas po 18 metų, kuris nesitenkina vieno etapo rezultatais, o varžosi dėl vietos bendroje čempionato įskaitoje.


Į viršų ↑
loading