Lietuvos automobilių ralio čempionato finalas – ir vėl bus karštas ir nenuspėjamas?

Intriguojančios ir nenuspėjamos Lietuvos automobilių ralio čempionato kovos keliasi į rugsėjo 29-30 dienomis Druskininkų ir Lazdijų apylinkėse vyksiantį finalą, kuris vainikuos visą Lietuvos automobilių ralio sezoną.

Sudėtingos ir nenuspėjamos trasos

Paskutinis ir svarbiausias nenuspėjamo Lietuvos automobilių ralio čempionato finalas skaičiuoja jau septintus metus ir gali pasigirti itin aštriomis ir intriguojančiomis kovomis dėl čempiono titulo.Įprastai, finalas vyko ir vyks Druskininkų bei Lazdijų apylinkėse. Vienas iš čempionato finalo organizatorių Jonas Balčiūnas teigia, kad būtent šiose vietovėse daugybė įdomių, nenuspėjamų ir gana sudėtingų kelių, kurie jau tapo šio finalinio etapo vizitine kortele ir nelengvu galvosūkiu sportininkams.

Bus ir naujų, ir jau tradicija tapusių greičio ruožų. Vienas tokių – naktinis greičio ruožas, kuris iš dalyvių kasmet pareikalauja itin kruopštaus pasiruošimo. Naktinis greičio ruožas klaidų neatleidžia, čia kiekvienas sportininkas turi spręsti savo užduotis. O apibūdinant visumą – čempionato finalas bus tikrai sudėtingas, tačiau būtent dėl to jis vėl bus įdomus tiek dalyviams, tiek žiūrovams“, – mintimis dalinosi J. Balčiūnas.

Paskutinis rugsėjo savaitgalis – aktyvus

Šiais metais pirmoji finalo diena bus skirta sportininkų prisistatymui, o antroji – lenktynėms. Pasak renginio organizatoriaus, toks sprendimas priimtas tiek lenktynininkų, tiek renginio žiūrovų pageidavimu.

„Lietuvos automobilių ralio čempionato finalas – šventė. Tai renginys, kuris ugdo vieningumo, patriotiškumo jausmą. Tai – galimybė susitikti bendrų pomėgių turintiems žmonėms ir praleisti gražų bei įsimintiną savaitgalį.

Finalas – įsimintina pramoga ir dalyviams ir žiūrovams

„Lietuvos automobilių ralio čempionato finalas – šventė. Tai renginys, kuris ugdo vieningumo, patriotiškumo jausmą. Tai – galimybė susitikti bendrų pomėgių turintiems žmonėms ir praleisti gražų bei įsimintiną savaitgalį. Juolab, kad paskutinėmis rugsėjo dienomis Druskininkuose vyks ir Turizmo šventė, tad veiksmo tikrai netruks kiekvienam. Greta įnirtingų ir adrenalino pilnų kovų greičio ruožuose, svečių laukia daugybė įdomių veiklų, koncertų, parodų, spektaklių ir kitų kultūrinių renginių. Neabejoju, kad tai bus puikus savaitgalis“, – teigė J. Balčiūnas.

Rugsėjo 30 dieną vyks svarbiausia 2017 metų ralio čempionato kova, kurios metu organizatoriai žada ne tik įspūdingus reginius trasose, tačiau ir pramogas laukiant rezultatų. Įsigiję ralio pasus žiūrovai galės sudalyvauti žaidime ir laimėti vertingų prizų.

Artėjant vienam iš svarbiausių automobilių sporto renginių, Jonas Balčiūnas teigia su nekantrumu jo laukiantis. ,,Tikimės, kad šiame etape pasirodys ir praėjusių etapų dalyviai ir ankstesnėse kovose nelenktyniavę sportininkai. Norėtųsi pagerbti kiekvieną savo indėlį raliui  atiduodantį lenktynininką“, – viso organizacinio komiteto vardu teigė J. Balčiūnas.

Išskirtinė ir unikali ralio finalo taurė

Rugsėjo 29 – 30 dienomis vyks lemiama kova dėl Lietuvos automobilių ralio nugalėtojo karūnos, todėl organizatorių atsakomybėje yra ne tik ralio trasos, žiūrovų saugumas, bet ir pačio renginio solidumas.

,,Ralio meistrai – ralio karaliai, todėl norėdami tinkamai įvertinti sportininkus gimė mintis sukurti išskirtinę finalo taurę. Pasitelkus dizainerį Stasį Beišį buvo sukurta unikali ralio taurė – simbolizuojanti kylimą aukštyn, saulės lankstą ir karūną“.

Pats čempionato finalas keliantis didelę atsakomybės kartelę organizatoriams, šiemet privertė vėl šiek tiek keisti trasas, ieškoti dar geresnių matomumo zonų žiūrovams, keisti pačio renginio scenarijų ir pateikti dar daugelį kitų detalių, kurių nebuvo iki šiol. Taigi, šis ralio finalas bus įdomus ir vėl kitoks.


Į viršų ↑
loading