„Gravel Fest Rally – Lazdijai“ staigmena autosporto gerbėjams – tiesioginė transliacija per „Motorsport.tv“

Jau liepos 3-ią dieną Lazdijų apylinkėse įvyks „Gravel Fest Rally – Lazdijai“ varžybos, kuriose lenktyniaus Lietuvos automobilių ralio sprinto ir „Mini ralio“ čempionatų dalyviai.
Varžybų organizatoriai skelbia, kad dėl tiesioginės šių varžybų transliacijos sukirto rankomis su pagrindiniu renginio partneriu, didžiausiu autosporto renginių transliuotoju bei į Baltijos šalis žengiančiu „Motorsport.tv“.
„Mūsų žiniomis, tik keletas Lietuvoje vykusių autosporto renginių praeityje yra rodyti per „Motorsport.tv“. Bet kalbant konkrečiai apie ralį, tai mes esame vieni iš nedaugelio, o galbūt ir pirmieji, kurių ralio varžybas transliuos „Motorsport.tv“. Be to, liepos 3-ia diena, kai vyks „Gravel Fest Rally – Lazdijai“, sutampa su „Motorsport.tv“ licencijos pradžia Baltijos šalyse. Taigi, tiek mums, tiek jiems tai bus naujo etapo startas. Šiuo ėjimu norime auginti ralį ir apskritai populiarinti autosporto transliavimą Lietuvoje ir Baltijos šalyse“, – sakė vienas iš „Gravel Fest Rally – Lazdijai“ organizatorių Ronaldas Rutkauskas.
Transliacijos žiūrovai galės išvysti tiek varžybų atidarymo, tiek apdovanojimų ceremonijas ir, žinoma, greičio ruožus. Be to, bus įrengta ir ralio studija, kurioje dirbs automobilių sporto žurnalistas Laurynas Matonis. Jam talkins ir karščiausias naujienas į eterį pateiks „Motorsport.tv“ atstovė Austėja Lisauskaitė.
„Į ralio studiją prieš startą ar jau po finišo tikimės pasikviesti ir sportininkus, kurie pasidalintų savo emocijomis ir nuotykiais. Bus rodomas atidarymo podiumas, iškart po to kelsimės į pirmą-trečią greičio ruožą. Vėliau visa transliavimo komanda pervažiuos į šeštą-aštuntą greičio ruožą. Aišku, mes labai norėtume transliuoti visus greičio ruožus, bet tam reikia ne tik daug profesionalių žmonių, bet ir, neslėpsiu, finansinių išteklių. Na ir po finišo vėl vyks transliacija, kurioje bus galima matyti apdovanojimų ceremoniją.
Visas veiksmas, visi pasakojimai ir interviu vyks anglų kalba, nes turinys kuriamas ne tik Lietuvai, bet ir visam Baltijos šalių regionui. Taigi, mūsų bendradarbiavimas su „Motorsport.tv“ yra didžiulis pasiekimas ir tai, ką mums pasiūlė šios kompanijos vadovas Raimundas Radžiukynas, tikrai mus nustebino ir greitai radome bendrą kalbą. Jis pasirūpino, kad šitos lenktynės būtų matomos visame pasaulyje“, – kalbėjo Ronaldas Rutkauskas.
„Gravel Fest Rally – Lazdijai“ organizatoriai kartu su „Motorsport.tv“ keletą sykių apsilankė ir varžybų greičio ruožuose, iš kurių vyks transliacijos. Čia buvo tikrinami ryšio pajėgumai transliacijai, koordinuojamos operatorių darbo pozicijos.
Be to, ralio sirgaliams bus pateikti visų greičio ruožų vaizdo įrašai, nufilmuoti 360 laipsnių kamera. Juos planuojama paviešinti prieš varžybas, kad šios sporto šakos gerbėjai atvykę į Lazdijus galėtų pasirinkti juos dominančias ir saugias vietas greičio ruožuose.


Į viršų ↑
loading