Kasparui Navickui – gera Europos ralio kroso čempionato etapo Norvegijoje pradžia

Post
                  thumbnail

Trečiame Europos ralio kroso čempionato etape dalyvaujančiam Kasparui Navickui šeštadienį ir vėl pavyko išlikti lyderių gretose. Nors treniruočių metu Kasparas pademonstravo tik 15 rezultatą iš 20 dalyvių, tačiau prasidėjus atkrintamiesiems važiavimams padėtis pasikeitė lietuvio naudai.

Pirmame važiavime K.Navicko Super 1600 klasės „Škoda“ tik įsibėgėjo. Užimta 3 vieta važiavime ir 7 bendroje įskaitoje. Antroji kvalifikacija buvo dar sėkmingesnė. Jaunasis tauragiškis finišą pasiekė pirmoje savo grupės vietoje ir buvo 4 visų dalyvių tarpe. Po dviejų kvalifikacinių važiavimų K.Navickas dalinasi 5-6 vietas su latviu J.Baumaniu ir tik 13 taškų atsilieka nuo lyderio ruso S.Zagumenovo.

Sekmadienį Europos ralio kroso čempionato lenktynininkų lauks dar du kvalifikaciniai važiavimai, po kurių paaiškės 12 greičiausių, pateksiančių į pusfinalius. Tik 6 lyderiai susikaus popietę vyksiančiame finale, tarp jų tikimės matyti ir jaunąjį Lietuvos talentą, šeštadienį sulaukusį pagyrų ir iš čempionato trasoje viešinčio F-1 čempiono Davido Coulthardo.

Darius Grinbergas

P1 Driver development


Į viršų ↑
loading