FIA Europos automobilių kroso čempionato II-ojo etapo Vilkyčiuose rezultatai ir varžybų vaizdo įrašas.

2017 m. birželio 2-d dienomis, Vilkyčių autokroso komplekse įvyko FIA Europos automobilių kroso čempionato II-asis etapas. Čia susirinko 60 geriausių sportininkų iš viso Senojo žemyno, kurie varžėsi antrame Europos autokroso čempionato etape

„Junior Buggy“ įskaitoje triumfavo rusas Matvėjus Furazhkinas. Antrąją vietą išplėšė latvis Justs Grencis. Trečiosios vietos taurę laimėjo Dominikas Prokopas. „Touring Autocross“ klasėje geriausiai pasirodė čekas Alešas Fučikas. Antrą poziciją laimėjo Martinas Samohylas. Trečias – olandas Adriaanas Boele, kuris automobilį vairuoja ir stabdo bei greitėja naudomasis tik rankomis, mat po anksčiau patirtos avarijos nevaldo kojų.

„Buggy1600“ įskaitoje triumfavo čekas Milanas Vanekas, antroje vietoje finišavo Kenny Redingas, trečias – Vitas Nosalekas. Klasėje, kurioje varžėsi net 24 dalyviai, įspūdingą rezultatą parodė lietuvis Tautvydas Urba. Tautietis sugebėjo užsitikrinti ketvirtą poziciją.

FIA Europos automobilių kroso čempionato II-ojo etapo rezultatai.