Startuoja registracija į virtualų ralio čempionatą

Jau ketvirtus metus iš eilės skelbiama registracija į virtualų Lietuvos ralio čempionatą. „Atlantis Games e-LARČ“ yra oficialus į Lietuvos automobilių sporto federacijos (LASF) sporto kalendorių įtrauktas čempionatas, kuriame dalyviai varžosi ralio simuliatoriuje tiesiogiai iš namų arba iš simuliatorių akademijų. Istoriškai pirmenybės kasmet sulaukia daugiau nei 250 dalyvių iš 25 šalių.

Pagrindinis 2022 metų sezono pokytis – tai nauja platforma, kurioje vyks pirmenybės. Jei iki šiol jos vykdavo „Richard Burns Rally“ simuliatoriaus čekų papildinyje, šiais metais čempionatas keliasi į perspektyvesnį ir daugiau naujovių galintį pasiūlyti vengrų papildinį. Varžybų dalyvių taip pat laukia kur kas gausesnis automobilių parkas – siekiant „Atlantis Games e-LARČ“ priartinti prie Lietuvos automobilių ralio čempionato (LARČ) reglamento įskaitų, iš viso bus 5 asmeninės įskaitos. Trumpai tariant, lenktyniauti bus galima ne tik iki šiol karaliavusiais R5 ir R2 automobiliais, tačiau ir WRC ar mūsų trasose populiaria galiniais ratais varoma BMW technika.

Siekiant suvienodinti sąlygas, visi dalyviai privalės naudoti vienodas vidutinio kietumo padangas. Tai yra dar vienas sąlyčio taškas su LARČ, taip pat – simbolis, kad prie virtualaus ralio čempionato jungiasi ir realaus ralio padangų gamintoją „Pirelli“ atstovaujanti „Black and Round“ kompanija iš Latvijos.

Pagrindinis čempionato partneris – „Atlantis Games“ taip pat yra puikiai pažįstamas tiek virtualiame, tiek gyvame sporte. Lietuvos ralio gerbėjams gerai žinomas Vlado Jurkevičiaus ir Aisvydo Paliukėno „Atlantis Racing“ ekipažas per trumpą laiką įskriejo į Lietuvos ralio elitą ir dabar kovoja dėl pirmųjų vietų etapuose su spalvingu automobiliu, kurio dizaino nesimaišysi su jokiu kitu ekipažu.

Kadangi virtualus ralio čempionatas atkartoja tikrąjį, todėl abu juos sudarys po šešis etapus. Skirtingai nei pernai, „Atlantis Games e-LARČ“ etapai vyks dvi savaitės prieš tikrojo startą. Pirmasis elektroninio čempionato etapas startuos gegužės 5-ąją dieną ir bus skirtas „Rally Podlaski“ raliui Lenkijoje. Kaimyninės šalies ralis bus ir pirmasis LARČ etapas.

Daugiau informacijos apie tai, kaip pradėti dalyvauti e-čempionate, galima rasti oficialiame tinklapyje: www.e-larc.lt. Dalyvavimas yra nemokamas.

„Atlantis Games e-LARČ“ yra oficialios virtualaus sporto pirmenybės, įtrauktos į Lietuvos automobilių sporto federacijos oficialių varžybų sąrašą. Tai yra pripažintas ir pirmasis pasaulyje nacionalinis ralio e-čempionatas pasaulyje, sparčiai augančioje simuliatorių nišoje.


Į viršų ↑
loading