Pradedama registracija į Lietuvos ralio e-čempionatą

Oficialus Lietuvos ralio elektroninis čempionatas įžengia į trečiąjį sezoną bei kviečia būsimus dalyvius registruotis. Pernai šimtus žmonių iš daugiau nei trisdešimties pasaulio valstybių sulaukusios pirmenybės šiemet gerokai atsinaujino. Svarbiausias pokytis yra naujas čempionato pavadinimas, prie projekto prisijungus elektroninio sporto pasaulyje puikiai žinomai lietuviškajai „Atlantis Games“ kompanijai.

Organizatoriai primena, jog „Atlantis Games e-LARČ“ yra virtualių lenktynių serija, kuria atkartojamas Lietuvos ralio (LARČ) sezonas, ir kurios etapai vyksta likus savaitei iki realių varžybų. Tikri etapai atkuriami tokiu būdu, jog maksimaliai tiksliai atitiktų realybę: parenkami panašūs greičio ruožai, o jų kiekis ir bendras kilometražas derinamas prie tikrojo etapo.

Dalyvauti e-čempionate yra ypač patogu, kadangi kiekvienas norintis gali nemokamai užsiregistruoti bei startuoti tiesiai iš namų. Dalyvavimui tereikia ralio simuliatoriaus programos, kompiuterio ir specialaus valdiklio – vairo. Registracijos forma bei detalesnė informacija pateikiama oficialiame čempionato tinklalapyje.

Vis dėlto, lyginant tikrojo ir virtualaus ralio sezonus, šiemet egzistuoja vienas esminis skirtumas. Jeigu LARČ dalyviai šiemet pirmąkart varžybų skonį pajus Kelmėje birželio pradžioje, tai pirmasis šių metų virtualaus ralio etapas vyks jau gegužės 13-18 dienomis ir bus skirtas šiemet dėl pandemijos atšauktam Utenos raliui. Kadangi karantinas beveik nedaro įtakos virtualiam automobilių sportui, organizatoriai šiemet nusprendė šių metų kalendoriuje išlaikyti etapą, kuris realybėje dėl pandemijos neįvyks.

Nors „Atlantis Games e-LARČ“ yra populiarios pirmenybės tarp patyrusių dalyvių, aktyvumas tradiciškai skatinamas ir naujokų tarpe. Kadangi čempionatas sulaukia tiek pačių greičiausiųjų, tiek ir debiutantų, yra vykdomos kelios skirtingos įskaitos. Pavyzdžiui, dalis jų yra skirtos lietuviams, kurie yra naujokai arba nėra anksčiau iškovoję prizinių vietų. Tokiu būdu vienu metu išlaikoma ir aukšta varžybų kartelė bei didelis populiarumas, drauge su motyvacija naujokams, kuriems dar trūksta patirties.

„Atlantis Games e-LARČ“ yra oficialios virtualaus sporto pirmenybės, įtrauktos į Lietuvos automobilių sporto federacijos oficialių varžybų sąrašą. Tai yra pripažintas ir pirmasis pasaulyje nacionalinis ralio e-čempionatas pasaulyje, sparčiai augančioje simuliatorių nišoje. Registracija į jį bei daugiau informacijos kaip dalyvauti – oficialiame tinklapyje: www.e-larc.lt 

 


Į viršų ↑
loading