Spalio pabaigoje buvo apdovanoti geriausi drifto sportininkai

Spalio pabaigoje Kaune buvo apdovanoti geriausieji šio sezono drifto dalyviai, kuriuos ir apdovanojimų vakarą sveikino ne kas kitas, o daugelį renginių šį sezoną vedęs ir puikiai dalyvių pažįstamas Andrius Janušauskas.

Apdovanojimų vakaras prasidėjo Lietuvos automobilių sporto federacijos prezidento Romo Austinsko sveikinimo žodžiu bei linkėjimais, kad kitas sezonas būtų dar geresnis, dar gausesnis, o ši automobilių sporto disciplina taptų dar populiaresnė. Prie sveikinimų prisidėjo ir drifto komiteto pirmininkė Gabija Paukštytė, linkėdama visiems ne tik puikių pasiekimų, bet ir draugiškos sportinės kultūros formavimosi iIMG_0706r dėsningo tobulėjimo.

Virtualiai prie sveikinimų prisidėjo ir „Formula Drift“ vairuotojas Aurimas Bakchis, šiemet Lietuvą atstovavęs ir „FIA Intercontinental Drifting Cup“ serijoje.

Trys drifto lygos formuojamos atsižvelgiant į techniką, gebėjimus valdyti automobilį ir finansinius pajėgumus. Žinoma, apdovanojimų vakaro metu, neliko pamirštas nei vienas sportininkas, šiais metais pasižymėjęs viename ar kitame čempionate bei tarptautiniame renginyje.

Pirmiausia buvo apdovanoti „Street“ ir „Semi-pro“ lygos nugalėtojai. „Street“ klasės metinėje įskaitoje trečioji vieta teko Deividui Taraskevičiui, antroji – Gediminui Žigučiui, o pirmoji vieta – Modestui Navickui. „Semi-Pro“ įskaitoje trečioji vieta šį sezoną teko Igor Martynov, antroji – Artūrui Kančiui, o klasės nugalėtoju tapo Linas Klevinskas. Galingiausioje, „Pro“ įskaitoje, trečioji vieta teko BenedIMG_0671iktui Čirbai, antroji – Mantui Kulvinskui, o vieninteliu čempionu šį sezoną tapo Donatas Macpreikšas.

Susumavus rezultatus ir per sezoną surinktus taškus, trečioji vieta komandinėje įskaitoje teko „Padangos Plius LT“ komandai, antroji – „Drift Devils“, o pirmoji – „Wild Ones“.

Po drifto nugalėtojų ir čempiono apdovanojimų, padėkomis pagerbti ir organizatoriai ir Lietuvos vardą užsienio varžybose garsinę sportininkai: Andrius Vasiliauskas, Benediktas Čirba, Kęstutis Kelpša, Aurimas Vaškelis, Deimantė Radzevičiūtė, Mantas Kulvinskas, Valdas Vindžigelskis bei kitos drifto komandos ir renginių partneriai, prisidėję prie įvykusių čempionatų organizavimo ir pravedimo.

Nuotraukų galerijoje – vakaro akimirkos.

Nuotraukų autorius – Andrius Laucius.


Į viršų ↑
loading