WRC Lietuva-Lenkija sudarys 23 greičio ruožai

Artėjant svarbiausiam šių metų sporto renginiui tiek Lietuvoje, tiek ir Lenkijoje, pradeda aiškėti ir jo detalės: kokiuose miestuose važiuos sportininkai ar kiek bus greičio ruožų.

Pasaulio ralio čempionato 7-ame etape „71 Lotos Rally Poland”geriausi pasaulio sportininkai skries 23 greičio ruožais arba, kitaip sakant, turės įveikti 360 km. Iš 23 greičio ruožų 4 bus Lietuvoje.

Varžybų vadovo Jaroslaw Noworol teigimu, lyginant 2009 m. WRC trasą Lenkijoje su  šiųmete, trys greičio ruožai bus visiškai nauji, o žiūrovai turės galimybę stebėti sportininkus važiuojant Mikolaikų arenoje.

„Pasaulio ralio čempionato etapui paruošėme kelis visiškai naujus greičio ruožus, o kiti buvo modifikuoti. Tik vienas greičio ruožas bus visiškai toks pat kaip 2009 m. Pasaulio ralio čempionato metu Lenkijoje. Naujuosiuose greičio ruožose netrūksta tramplynų ir greitų žvyro dangos atkarpų. Neabejoju, kad vairuotojai ir jų komandos tikrai liks patenkinti, o žiūrovai, fotografai ir operatoriai ras daug puikių vietų stebėti varžybas ir jose dalyvaujančius geriausius pasaulio sportininkus,“ – sako J. Noworol.

Atidarymo ceremonija įvyks birželio 26 dieną, 16 val. Mikolaikų centre. Trys specialūs greičio ruožai startuos tą pačią  pavakarę, įskaitant ir Mikolaikų arenoje pirmą kartą vyksiantį naktinį ruožą.

Birželio 27 –ąją, penktadienį, veiksmas persikels į Lietuvą, kurioje Pasaulio ralio čempionatas vyks pirmą kartą istorijoje. Sportininkai iš Mikolaikų pajudės pro Vielička miestelį į Lietuvą. 34 km tęsis pasienio greičio ruožas Kapčiamiestyje. Druskininkuose bus įkurta dar viena serviso zona. Grįžtant į Lenkiją sportininkai antrą kartą važiuos Vieličkos ir naktiniu Mikolaikų greičio ruožu.

Birželio 28-ąją sportininkų lauks sunkiausi išbandymai: 9 greičio ruožai, įskaitant ir visiškai naują 35 km ilgio „Goldap“ ruožą, kuris drieksis palei Rusijos sieną (Kaliningrado sritį) ir turėtų tapti viso renginio kulminacija. Ekipažai taip pat du kartus pravažiuos Babki miestelį ir trečią kartą dienos ruožui sugrįš į Mikolaikus.

Paskutinę lenktynių dieną lenktynininkai kovos 4-iuose greičio ruožuose ir finišuos Mikolaikų arenoje. Renginys baigsis iškilmingais nugalėtojų apdovanojimais.


Į viršų ↑
loading