„Wellman Rally team“ lenktynininkai apdovanoti Latvijoje

Post
                  thumbnail

Wellman rally team pranešimas spaudai

2014.12.01

„Wellman Rally team“ ekipažo lenktynininkai Martynas Samuitis ir Ramūnas Šaučikovas Rygoje vykusioje Latvijos ralio čempionato apdovanojimų ceremonijoje šį savaitgalį fotografams pozavo su R5 klasės vicečempionų taurėmis. Dar 2010 metais Lietuvos čempionais N4 klasėje tapę lenktynininkai šiemet daugiausiai dėmesio skyrė startams už šalies ribų. Sėkmingai pasirodyta Europos ralio čempionato etapuose Latvijoje ir Estijoje, Šiaurės Europos šalių čempionate užimta antroji vieta, ir, svarbiausia, pasisemta neįkainojamos patirties, praversiančios kovojant dėl nugalėtojų titulų ateities lenktynėse.

A7__4475

„Esame labai patenkinti praėjusiu sezonu. Startams rinkomės sudėtingiausias lenktynes, kuriose pati didžiausia konkurencija. Tokioje aplinkoje pamatėme, kad galime konkuruoti su pačiais greičiausiais ekipažais, atsirado daugiau pasitikėjimo savimi, o tuo pačiu ir greičio. Labai patobulinome savo įgūdžius sudarant stenogramas, juk daugelis kelių mums buvo nepažįstami. Šiais metais koncentravomės ne vien tik į greitį trasoje, bet ypač daug dėmesio skyrėme techninės bazės tobulinimui. Galiu drąsiai pasigirti, kad mūsų įranga yra aukščiausio lygio, o mechanikų komanda pati geriausia mūsų regione. Žinoma, viso to nebūtume pasiekę jei ne komandos rėmėjai – „Wellman“, „Publicum, „Bags & more“, „Rimo“, „Lexano“,- po iškilmingos Latvijos čempionato apdovanojimo ceremonijos sezoną apibendrino M.Samuitis.
2014-08-09 09-59-32_1

2014 metų Latvijos vicečempionais tapę Lietuvos lenktynininkai jau baigia dėlioti ir 2015 metų planus: „Ruošiamės vėl dalyvauti keliose Latvijos čempionato lenktynėse, būtinai išvyksime į Estiją. O geriausia žinia mūsų ištikimiems fanams – po pertraukos grįžtame į Lietuvos čempionatą ir jis bus prioritetinė mūsų 2015 metų programos dalis. Esame nusiteikę kautis dėl čempionų vardų, juolab automobilis bus tas pats patikimas Mitsubishi Lancer Evo X, be didesnių gedimų atlaikęs visas mūsų šių metų lenktynes“,- 2015 metų planus atskleidė R.Šaučikovas.

2014-02-01 15-23-06_3
„Wellman Rally team“ yra vienas iš nedaugelio lietuvių ekipažų, kuriems šiemet pavyko džiaugtis nugalėtojų pakyla užsienyje. Antrą vietą ypač konkurencingame Lenkijos čempionate užėmė Dominykas Butvilas su Kamilu Helleriu, o Šiaurės Europos čempionate nugalėtoju tapo Ramūnas Čapkauskas su Tomu Šipkausku.

Wellman Rally team

Foto: Darius Kibirkštis, Dace Janova, www.4rati.lv


Į viršų ↑
loading