Varžybų organizatoriams – priminimas dėl dokumentų pridavimo tvarkos

Post
                  thumbnail

Lietuvos automobilių sporto federacija informuoja varžybų organizatorius, kad visų su varžybomis susijusių dokumentų pateikimo tvarka yra numatyta LASVOVT dokumente. Tarybos patvirtintame dokumente numatyti ir visi pateikimo terminai, kurie galioja visoms varžyboms – ralio, drifto, B lygos renginiams ir t.t.

Organizatorių patogumui parengėme atmintinę, kurioje pažymėjome aiškius terminus. Siūlome susipažinti su šiuo dokumentu.


 LASF Varžybų dokumentacijos pateikimo atmintinė organizatoriams


LASF prašo visų organizatorių atkreipti dėmesį, kad paprastai kiekvieno dokumento derinimas įtraukia kelis asmenis, kelis komitetus ir todėl dažnu atveju greitas problemos sprendimo būdas yra neįmanomas. LASVOVT dokumente numatyti terminai yra suformuoti vadovaujantis praktika, įvertinant kiek gali trukti trasos įvertinimo, papildomų nuostatų ar kitų procedūrų derinimas.

Primename, kad varžybų organizatoriui per nustatytus terminus neįvykdžius ar nesilaikius nustatytų terminų, varžybų organizatoriaus licencija nesuteikiama, o suteikta – automatiškai anuliuojama. Varžybų organizatoriui, nesilaikančiam varžybų papildomų nuostatų ir jų priedų pateikimo terminų, yra taikomos sankcijos numatytos varžybų organizavimo sutartyje.


Į viršų ↑
loading