UŽUOJAUTA ROMUALDO KURAUSKO ŠEIMAI IR ARTIMIESIEMS

Po sunkios ir ilgos ligos užgeso automobilių sporto veterano, sporto meistro Romualdo Kurausko gyvybė. Lietuvos automobilių sporto federacija reiškia nuoširdžią užuojautą šeimai bei artimiesiems.

Atsisveikinti su velioniu galima nuo 2023.03.24 d.  13:00 val. šarvojimo „Gedulo” šarvojimo namuose (Žukausko g.3B, Kaune). Velionio urna išnešama 2023.03.25 d 13:00 val. Laidotuvės vyks Romainių kapinėse.

Romualdas Kurauskas automobilių sportu susidomėjo 1962 m. Per sportinę karjerą tapo daugkartiniu Lietuvos, Baltijos šalių, SSRS bei tarptautinių varžybų nugalėtojas ir prizininkas. Jam buvo suteiktas Lietuvos automobilių sporto meistro vardas. 
Romualdas visa savo gyvenimą pašventė automobilių sportui. Didžiąją dalį laiko praleisdavo ruošiant automobilius varžyboms arba dalyvaujant jose. Baigęs aktyvų sportą ir būdamas senjoru, įsijungė į Lietuvos automobilių sporto veteranų veiklą, pats dalyvaudavo ir padėdavo organizuoti, bei pravesti tarptautinius ralius „Kauno Ruduo“, ralį „Aplink Lietuva“ Lietuvos Respublikos Prezidento taurei laimėti, Velykinius ir Kalėdinius veteranų slalomus, kuriuose taip pat savo amžiaus klasėje užimdavo prizines ir pirmąsias vietas.


Į viršų ↑
loading