UŽUOJAUTA HENRIKO KOMLIAUSKO ŠEIMAI IR ARTIMIESIEMS

Henrikas Arvydas Komliauskas gimė 1942 m. liepos 10 d. Kaune, Vokiečių g.

1964 m. baigęs privalomą karinę tarnybą grįžo į gimtąjį Kauną ir ilgai nelaukęs įsidarbino Durpyno treste vairuotoju. Durpyno treste buvo labai populiarus kartingų sportas ir ten jie pirmieji pagamino pirmuosius kartingus. Arvydas Komliauskas taip pat įsijungė į kartingų sportą Lietuvos pirmenybėse, ne kartą buvo užėmęs prizines vietas, bet Arvydą vis tiek labiau traukė automobiliai ir automobilių sportas.

Arvydas Komliauskas visą savo jaunystę ir geriausius savo gyvenimo metus atidavė automobilių sportui, garsindamas Lietuvą, iškovodamas Sovietų sąjungos ir Lietuvos čempiono ir vicečempiono titulus. Jam buvo suteiktas automobilių sporto meistro vardas.

Už nuopelnus Lietuvos automobilių sportui, Lietuvos automobilių sporto federacijos Sporto senjorų komitetas kreipėsi į LASF prezidentą Egidijų Janavičių ir LASF tarybą su prašymu, kad Henrikui Arvydui Komliauskui 80-ojo jubiliejinio gimtadienio proga už nuopelnus Lietuvos automobilių sportui suteikti aukščiausią Lietuvos automobilių sporto federacijos apdovanojimą „LASF nario garbės ženklą“.

Atsisveikinimas su velioniu 2022 m. vasario 24 d. nuo 15 val. laidojimo namuose „Rimtis“ (Juozapavičiaus pr. 1, Kaunas).

2022 m. vasario 25 d. 13 val. išlydėjimas į paskutinę kelionę, į kapines esančias prieš laidojimo namus.

 


Į viršų ↑
loading