SVARBI INFORMACIJA: WRC ŽURNALISTŲ AKREDITACIJOS

Post
                  thumbnail

Gerbiami žurnalistai,

norime Jus pakviesti teikti paraiškas gauti žurnalistų akreditacijoms Pasaulio ralio čempionato etapui Lietuvoje ir Lenkijoje.  Žemiau pateikiame detalesnę informaciją, kaip tai padaryti.  Būtume labai dėkingi, jeigu šia informacija pasidalintumėte su savo kolegomis.

 ŽURNALISTŲ AKREDITACIJOS, PROCEDŪROS IR TERMINAI

 „LOTOS 71st Rally Poland“ žiniasklaidos akreditacijų taisyklės ir procedūros yra apibrėžtos FIA  ir jas rasti galite FIA svetainėje www.fia.com.

Prašome atidžiai perskaityti FIA akreditacijos taisykles ir pateikti visą reikalingą informaciją. Taip pat įsitikinkite, kad užpildyta forma būtų išsiųsta atitinkamai organizacijai bei atsakingam asmeniui.

Jokia viešųjų ryšių ar reklamos agentūra nebus akredituota kaip žiniasklaidos atstovai.

Taip pat nebus akredituojami rėmėjai, tiekėjai ir komandų atstovai, vairuotojai ir t.t..

Lietuvos ir Lenkijos akreditacijos sistema publikacijoms, internetinėms svetainėms ir radijo stotims veiks internete.

 Žiniasklaidos prašymai turi būti pildomi internete naudojantis šia nuoroda:

ACCREDITATION FORM/Akreditacijos forma.

Prašymai priimami nė vėliau kaip iki 2014 gegužės 28 d.

Tarptautinės žiniasklaidos prašymai akreditacijoms (išskyrus Lietuvą ir Lenkiją) turi būti išsiųsti naudojantis FIA internetine sistema:

http://www.fia.com/media-centre/media-accreditation

Prašymai priimami nė vėliau kaip iki 2014 birželio 3 d.

„LOTOS 71st Rally Poland“ akreditacijos centras pasilieka teisę paprašyti kandidatų papildomų dokumentų, kurie yra nurodyti 2014 FIA akreditacijos Pasaulio ralio čempionatui taisyklėse.

Akreditacija bus suteikta tik vienam vienos žiniasklaidos priemonės žurnalistui. Internetinės akreditacijos yra skirtos laisvai samdomiems profesionaliems žurnalistams, kurie teikia naujienas internete.

Prašymai iš televizijų, tarptautinių radijo stočių, internetinių svetainių ar kitų elektroninių žiniasklaidos priemonių, norint transliuoti vaizdo medžiagą, turi būti išsiųsti Pasaulio ralio čempionato atstovams – rally@thesportsman.de

Prašymai priimami nė vėliau kaip iki 2014 birželio 3 d.

Fotografai, neatitinkantys akreditavimo kriterijų (laisvai samdomi fotografai) turi kreiptis dėl akreditacijos šiais kontaktais:

Daugiau informacijos:
http://www.rajdpolski.pl/accreditations

http://www.fia.com/


Į viršų ↑
loading