Prasidėjo dalyvių registracija į antrąjį Baltijos šalių žiedinių lenktynių čempionato etapą.

Post
                  thumbnail

Antrasis Baltijos šalių čempionato (BaTCC) etapas įvyks jau birželio 6-7 dienomis Lietuvoje, Kačerginės „Nemuno žiedo“ trasoje. Tai – pirmasis iš dviejų BaTCC etapų, įvyksiančių Lietuvoje. Kartu su Baltijos ir Latvijos čempionatu, žiūrovai išvys ir antrąjį Lietuvos žiedinių lenktynių čempionato etapą bei Žiedinių lenktynių pirmenybes.

Visi Baltijos šalių žiedinių lenktynių čempionato (BaTCC), Baltijos keturių valandų lenktynių čempionato (BEH 4H) antrojo etapo dalyviai susitinka dviejų dienų renginyje, kur kartu įvyks ir Automobilių Žiedinių lenktynių pirmenybių trečiojo etapo lenktynės.

Oficialiajame čempionato organizatoriaus puslapyje www.batcc.eu jau prasidėjo registracija: startiniai mokesčiai pradeda augti ir išankstinė registracija baigiasi birželio 1 dieną.

Po pirmojo etapo, kuris įvyko gegužės 3 d. „Auto24 Ring“ trasoje Pernu, Estijoje, trijose čempionato klasėse pirmauja Lietuvos lenktynininkai. „BTC 1“ klasėje, po pirmojo etapo, lyderiu tapo lietuvis Julius Skirmantas, „Baltic Open“ klasės lyderiu tapo Dainius Matijošaitis, trasoje pasirodęs su siluetine Renault Megane Trophy, antroji – Ernesta Globytė ir Ginetta automobilis, o „GTO“ klasėje – Martynas Griška su savo geltonuoju Lotus automobiliu. Tiesa, sklinda kalbos, kad dėl nedidelio dalyvių skaičiaus „GTO“ klasė gali būti naikinama. „BTC 2“ klasės lyderiu tapo daugiametis Estijos lenktynininkas ir prizininkas Tonu Soomer, važiuojantis su baltuoju BMW M3. Latvijos lenktynininkai sėkmingai lipo ant aukščiausiųjų pakylos laiptelių „Kumho Challenge“ čempionate: „Super1600“ klasėje lyderiauja Kristaps Mietulis, o, tuo tarpu, „Kumho Challenge Nacional“ klasėje greičiausiu tapo Garijs Rožkalns.

Trečiasis lenktynių serijų etapas įvyks jau Bikernieki trasoje Latvijoje, iškart po įvyksiančių rekonstrukcijos darbų. Švelniai pakito ir čempionato etapo dienos kalendoriuje: etapas perkeltas į liepos 3-4 d. Vietoje liepos mėn. 4-5 dienų.

Tiesa, šio etapo metu žiūrovai galės išvysti „Baltijos legendomis“ tituluojamų automobilių, susirinksiančių iš Latvijos, Suomijos, Gruzijos, Rusijos ir kitų šalių, ketinančių susirinkti pirmą kartą per visą sezoną būtent šio etapo metu. Nedideli ir galingi automobiliai niekada žiūrovų nepalieka abejingų: vieniems kelia šypseną, kitiems – susižavėjimą, bet, bet kuriuo atveju, neleidžia praeiti pro juos ramiai.

Daugiau informacijos apie vyksiančias lenktynių serijas ir etapus galima rasti organizatorių internetinėje svetainėje www.batcc.eu arba socialinio tinklapio „Facebook“ paskyroje „Baltic Touring Car Championship”.

     Baltijos šalių žiedinių lenktynių čempionato etapų kalendorius:

2- asis etapas – Birželio 6-7 dienomis, Kačerginės „Nemuno žiedo” trasoje, Lietuvoje

3-asis etapas – Liepos 3-4 dienomis, Bikernieki trasoje Latvijoje

4-asis etapas – Rugpjūčio mėn. 22-23 dienomis, Bikernieki trasoje Latvijoje, „Riga Summer Race”, renginio metu

5- asis etapas – Rugsėjo mėn. 26-27 dienomis, Kačerginės „Nemuno žiedo“ trasoje, Lietuvoje

 


Į viršų ↑
loading