Spaudos konferencija: Lietuvoje startuoja Pasaulio ralio čempionatas

Post
                  thumbnail

Birželio 20 d. 10 valandą Lietuvos automobilių sporto federacija (LASF) ir VšĮ „Pasaulio ralio čempionato organizatorius Lietuvoje“ kviečia į spaudos konferenciją, kurioje bus pristatytas WRC etapas bei jame dalyvaujantys lietuvių ekipažai.

 Spaudos konferencijoje dalyvausiančio renginio organizatoriaus Algio Poteliūno teigimu, tai didžiausias įvykis Lietuvos automobilių sporto istorijoje.

„Iki Pasaulio ralio čempionato Lietuvoje ir Lenkijoje liko mažiau nei savaitė. Lietuvos automobilių sporto gerbėjai turės unikalią galimybę pamatyti geriausius pasaulyje: pasaulio čempioną iš Prancūzijos Sebastien Ogier, jo komandos draugą Jari-Matti Latvala, Thierry Neuville, Mads Ostberg ir, žinoma, Lietuvoje ir Lenkijoje garbinamą Robert Kubica“, – sako jis.

Pasak LASF prezidento Gintaro Furmanavičiaus, labai svarbu, kad šis renginys ne tik prisidės prie šalies reklamos, tačiau ir pakels vietos sportininkų meistriškumo bei organizatorių varžybų rengimo lygį.

„WRC etapas Lietuvoje – tai didelis žingsnis tiek mūsų šaliai, kurią pamatys visas pasaulis ir kuri sulauks gausybės gerbėjų iš užsienio, tiek ir mūsų sportui. Bendradarbiavimas su Lenkija mums leis pakelti varžybų organizavimą į aukštesnį lygį. Taip pat tai – istorinė galimybė mūsų ralio lenktynininkams parodyti, ką moka ir pasisemti patirties aukščiausio lygio varžybose“, – teigia LASF prezidentas.

Spaudos konferencijoje kartu su LASF prezidentu Gintaru Furmanavičiumi dalyvaus „Pasaulio ralio čempionato organizatorius Lietuvoje“ direktorius Algis Poteliūnas, ralyje dalyvausiantys Vytautas Švedas ir Jonas Pipiras. Spaudos konferenciją moderuos WRC etapo spaudos atstovas Lietuvoje Ramūnas Fetingis.

Spaudos konferencija vyks birželio 20 d. 10 val. BNS konferencijų salėje, Jogailos g. 9/1, Vilnius (4 aukštas).

Išankstinė žurnalistų registracija elektroniniu paštu: office@visetas.lt.


Į viršų ↑
loading