Spaudos konferencija: LASF ir PZM prezidentai pristatyts 2016 m. WRC projektą Lietuvoje

Post
                  thumbnail

Kovo 6 dieną 16. val. Kaune Lietuvos automobilių sporto federacija (LASF) ir jos prezidentas Gintaras Furmanavičius kartu su Lenkijos automobilių ir motociklų sporto federacijos (PZM) prezidentu Andrzej Witkowski pristatys bendrą dviejų valstybių 2016-ųjų metų Pasaulio ralio čempionato (WRC) etapą.

 Pasak LASF prezidento Gintaro Furmanavičiaus, spaudos konferencijoje bus paneigti spaudoje pasirodę gandai, kad WRC etapo Lietuvoje nebebus.

 „Kartu su PZM prezidentu A. Witkowski norime išsklaidyti visus neaiškumus dėl Pasaulio ralio čempionato, kuris 2016-aisiais vėl vyks dviejose šalyse. Specialiai tam ši spaudos konferencija ir yra rengiama. Tai labai didelis ir svarbus renginys Lietuvai, kuriam ruošiamės visus metus, todėl negalime palikti neaiškumų ir tikimės visos automobilių bendruomenės bei žiniasklaidos atstovų artimo bendradarbiavimo”, – teigia LASF prezidentas.

 Spaudos konferencijoje dalyvaus LASF prezidentas G. Furmanavičius ir PZM prezidentas  A. Witkowski. Renginį ves Ramūnas Fetingis.

Spaudos konferencija vyks kovo 6 d. 16 valandą  „Europa Royal Kaunas” viešbutyje Kaune, Miško g. 11.

Išankstinė registracija: office@visetas.lt


Į viršų ↑
loading