Šeštadienį Kaune rinkosi Lietuvos drifto meistrai

Kauno klube „Combo“ šeštadienio vakare rinkosi slysti šonu mėgstantys žmonės – šventinio vakaro metu apdovanoti net 5 skirtingų čempionatų prizininkai, bei pasižymėję drifteriai.

„Drifto sportas auga labai sparčiai ir kartais mes patys nespėjame su juo. Šiemet skaičiuojame jau ne vieną šimtą žmonių, kurie ne tik prijaučia šiai sporto šakai, bet ir bent kartą sudalyvavo varžybose – tai džiugina ir tuo pačiu įpareigoja mus kitų metų sezoną paruošti taip, jog šis augimas išliktų“, – pasakoja Lietuvos automobilių sporto federacijos drifto komiteto pirmininkas Linas Ramoška.

metu-fake-apdovanojimas-sulauke-didelio-susidomejimoAnt „Combo“ scenos šeštadienį žengė visų Lietuvoje vykusių varžybų nugalėtojai: „D1Sport“ organizuotų „Drift Wars“, „Liqui Moly Drift Cup“, bei „Vimota Driftingo pirmenybių“ ir oficialių  – „Autoplius Lietuvos drifto čempionato“, bei „Side To Side“ komandos organizuotų „Lietuvos drifto Semi-Pro pirmenybių“ prizininkai. Stipriausiu Lietuvos drifteriu jau antrą kartą oficialiai pripažintas Andrius Čibirka, antras „PRO lygos“ čempionate Gediminas Levickas, trečią vietą užėmė Ignas Daunoravičius.

Vakaro metu taip pat buvo pagerbti drifto sportui nusipelnę ar kitaip pasižymėję žmonės: metų komanda paskelbta stabiliai ir pavyzdingai visą sezoną važiavusi „Smagresta Drift Team“, metų naujoku pripažintas „Ride It Out“ komandos pilotas Arūnas Černevičius. Taip pat apdovanotas ir „Metų rūpestėliu“ pavadintas Darius Jurčiukonis, už reikšmingą įnašą į Lietuvos drifto pasaulį: „Darius ir jo komanda „Side To Side“ demonstruoja sportinę atsakomybę – jie ne tik patys dalyvauja varžybose, tačiau atsižvelgia ir į sporto skaudulius, bei imasi jų tvarkymo. Mes tikimės, jog jie išlaikys šią puikią savybę ir toliau padės mums kelti Lietuvos driftą iš numirusiųjų“,- juokėsi Linas Ramoška.

Šventinio vakaro metu taip pat buvo pristatytas kitų metų Lietuvos drifto strategijos planas, preliminarios datos, bei reglamento pakitimai. Visi šie sprendimai oficialiai bus paskelbti dar šių metų gruodžio mėnesį.


Į viršų ↑
loading