Šeštadienį Kaune apdovanoti lenktynininkai bei įteiktos padėkos nusipelniusiems automobilių sportui asmenims

Praėjusį savaitgalį Kaune įvyko iškilmingi lenktynininkų ir nusipelniusių automobilių sportui asmenų apdovanojimai. O apdovanoti tikrai buvo ką: išdalinti net 22 taurių komplektai, atitekę Lietuvos ir Baltijos šalių žiedinių lenktynių čempionatų bei endurance lenktynių nugalėtojams ir čempionams, vienetinėmis ir išskirtinėmis padėkomis įvertinti svarbūs automobilių sportui asmenys.

Šiemet minint 85 metų Lietuvos automobilių sporto sukaktį, šiai progai skirtais medaliais buvo apdovanoti automobilių sportui nusipelnę asmenys: „SL Startline“ komanda, šį sezoną prisidėjusi prie Lietuvos endurance čempionato rėmimo, organizatorius „Promo Events“ ir įmonės atstovas Darius Jonušis, už ilgametį žiedinių lenktynių organizavimą, Latvijos  asociacija „X sports“ ir jos vadovas Andis Meilands – ir šį sezoną organizavęs Lietuvos ir Baltijos šalių žiedinių lenktynių čempionatų serijas. Jubiliejiniu medaliu buvo įvertinta ir „RIMO“ komanda, šiais metais dalyvavusi ir užėmusi prizinę vietą 24 valandų lenktynėse Barselonoje. Dar trys padėkos liko neįteiktos apdovanojimų vakare negalėjusiems dalyvauti, bet ne ką mažiau svarbiems, asmenims: Palangos miesto merui Šarūnui Vaitkui, Kretingos rajono merui Juozui Mažeikai (už bendradarbiavimą ir ilgametį indėlį į Lietuvos automobilių sportą) bei komandos savininkui Audriui Gelžiniui, ilgus metus Lietuvos automobilių sporto komandą atstovaujančiam užsienio šalyse.

Tai – toli gražu ne visos padėkos, kurios buvo išdalintos šeštadienio vakarą. Vienetinės, „Nemuno žiedo“ trasos kontūrais graviruotos paauksuotos plokštelės, teko už nenuginčijamą indėlį į vienintelės trasos Lietuvoje išsaugojimą: jomis buvo apdovanotas KKSD vadovas Edis Urbanavičius, jau ne vienus metus einantis trasos „šeimininko“ pareigas Arūnas Samochinas, Kauno miesto meras Visvaldas Matijošaitis, Kauno rajono meras Valerijus Makūnas, LASF prezidentas Romas Austinskas bei visiems puikiai pažįstamas, nenuilstantis treneris ir LASF viceprezidentas Jonas Dereškevičius.

Galiausiai, diplomais, medaliais bei trofėjais buvo apdovanoti greičiausieji 2016 metų sezono Lietuvos ir Baltijos šalių žiedinių lenktynių dalyviai.

Išdalinus trofėjus ir paminėjus nugalėtojus bei čempionus, galima teigti: 2016 metų sezonas oficialiai baigėsi. Prasideda paruošiamieji darbai kitiems metams, suderinant kalendorių, aptariant, kas buvo gerai ir ką būtų galima pakeisti. Siekiant rasti geriausius sprendimus kitiems metams, LASF žiedo komitetas, kaip ir kasmet, organizuos metinį sportininkų susirinkimą. Preliminariais duomenimis, susirinkimas numatytas gruodžio 8 dieną.

Nuotraukų galerijoje – apdovanojimų vakaro akimirkos: Galerija

 


Į viršų ↑
loading