Šeštadienį Druskininkuose įvyko Lietuvos ralio apdovanojimai

Šeštadienį Druskininkuose esančiame „Europa Royale“ viešbutyje įvyko Lietuvos automobilių ralio, ralio sprinto ir mini ralio apdovanojimai. Vakaro metu buvo apdovanoti ne tik greičiausieji 2017 metų sezono ralių dalyviai, bet ir įteiktos padėkos organizatoriams ir visiems, prisidėjusiems prie įvykusių čempionatų.

Tarp garbingų vakaro svečių –  ir Lenkijos federacijos (PZM) viceprezidentas Arkadiusz Sąsara bei turizmo ir sporto departamento vadovas Jarosław Noworól. Svečius sveikino ir gerų startų linkėjo ne tik Lietuvos automobilių  sporto federacijos prezidentas Romas Austinskas, bet ir Druskininkų savivaldybės meras Ričardas Malinauskas.

Iš LASF prezRALLYCLASSIC (35)idento R.Austinsko ir generalinės sekretorės Renatos Burbulienės rankų didžiausieji Lietuvos automobilių ralio apdovanojimai iškeliavo ne kur kitur, o į Latviją. „4WD“ įskaitoje šiais metais triumfavo nuolatiniai Lietuvos ralio čempionato dalyviai Janis Vorobjovs ir Ivo Pūkis. Tai – jau antrasis iš eilės Lietuvos čempiono titulas, kurį į Latviją išsivežė J.Vorobjovs. Antroji vieta toje pačioje įskaitoje teko Vytautui Švedui ir Žilvinui Sakalauskui, o trečioji tarp galingiausiųjų – Giedriaus Notkaus ir Daliaus Strižano ekipažui.

„2WD“ (viena ašimi varomų automobilių klasėje) tretieji liko Giedrius Firantas ir Matas Valiulis, antrieji – Egidijus Valeiša ir Povilas Reisas, o šios įskaitos 2017 metų čempionų titulu gali džiaugtis Sauliaus Trapuilos ir Arūno Jarašiaus komanda.

TieRALLYCLASSIC (101)sa, tai ne vienintelė pergalė, kuria galėjo džiaugtis šios įskaitos antrosios vietos nugalėtojai. Po šių metų sezono pasiekimų, Egidijus Valeiša tapo Lietuvos automobilių sporto meistru, o jo šturmanas Povilas Reisas įgijo kandidatų į sporto meistrus vardą.

Išskirtinė padėka buvo įteikta ir garbingiems svečiams iš Lenkijos. Automobilių ir motociklų sporto federacijos atstovams LASF padovanojo vienetinę padėką už bendradarbiavimą. Šių dviejų federacijų susitikimas nebuvo atsitiktinis: delegacijos atstovai ne tik dalyvavo ralio apdovanojimų vakare, bet ir diskutavo apie būsimą sezoną ir automobilių sporto ateitį.

Nuotraukų galerijoje – apdovanojimų vakaro akimirkos.

Inga Juškevičiūtė


Į viršų ↑
loading