Sekmadienį finišavo FIA Motorsport žaidynės

Ankstyvų sekmadienio rytą paskutinius kvalifikacinius važiavimus baigė Kartingų atstovai. Pirmasis finalus pradėjo Markas Šilkūnas, kuris po kvalifikacijų finale startavo iš 14 pozicijos. Karting JR finale kovėsi 32 varžovai, o po įnirtingos kovos Markui pavyko iškovoti 14 vietą tarp stipriausių pasaulyje jo kategorijos dalyvių.

Karting SR disciplinoje dar permainingiau sekėsi Adrijui Rimkevičiui. Kvalifikaciniuose važiavimuose teisėjui parodžius neteisingą vėliavą trasoje vaikinas buvo vos 21 pozicijoje, tačiau tai dar labiau motyvavo Adrijų ir jau sekančią dieną per kvalifikacijas jis sparčiai kilo pozicijoje ir iki finalinio važiavimo atkovojo 12 pozicijų. Adrijus finalą pradėjo iš 9 pozicijos. Vaikino konkurentai jau pirmajame rate pradėjo Kristi dėl skaudžių susidūrimų, tačiau lietuvio tai neišmušė iš vėžių, ko pasekoje jis dar labiau pasigerino savo pozicijas ir finale finišavo 6.

Sekmadienio popietę prasidėjo ir paskutinės šių olimpinių žaidynių varžybos. GT Sprint disciplinoje startavo Julius Adomavičius. Valandą laiko vaikinas stengėsi pavyti varžovus, nuolat mynė jiems ant kulnų, tačiau konkurentai buvo pranašesni ir verta paminėti turintys įspūdingų laimėjimų. Julius GT Sprint disciplinoje liko 12 vietoje, tačiau sukaupė dar daugiau patirties bei kilometrų trasoje, kas padės ateityje.

Lietuvių rezultatai automobilių sporto olimpiadoje:

5 vieta- Bendiktas Čirba (Driftas)

6 vieta- Adrijus Rimkevičius (Karting SR)

8 vieta- Jonas Gelžinis ir Eimantas Navikauskas (GT)

12 vieta- Evelina Drilingienė ir Vytis Pauliukonis (Slalomas)

12 vieta- Julius Adomavičius (GT Sprint)

14 vieta- Markas Šilkūnas (Karting JR)

Pusfinalyje 12 vieta- Tauras Gudinavičius (Esportas)

2024 m. FIA Motorsport žaidynės vyks Valencijoje.


Į viršų ↑
loading