SAUDO ARABIJOJE EGIDIJAUS VALEIŠOS IR MINDAUGO VARŽOS PODIUMAS

Lietuvių pasiekimai tolimosiose kraštuose

Savaitgalį Saudo Arabijoje vykusiame septintame Pasaulio Baja taurės etape dalyvavo ir ekipažas iš Lietuvos. Šiemet aktyviai užsienyje Baja čempionatuose važiuojantys E.Valeiša ir M.Varža T4 klasėje iškovojo 3 vietą ir lipo ant dar vieno šių metų podiumo.

Paskutinysis Baja Pasaulio taurės etapas vyks gruodžio 1-3 dienomis Dubajuje.

Kairių ekipažas sėmėsi patirties Japonijoje

Lapkričio 11-13 d. egzotiškoje Japonijoje vyko WRC etapas. Lietuvos ralio čempionato LARČ 5 įskaitos III vietos nugalėtojai „Ralio draugų“ ekipažas Karolis ir Marius Kairiai dalyvaudami Pasaulio ralio čempionato etapo susirašymuose sėmėsi patirties ir kaupė varžybinius kilometrus.

 

Kupiškyje- seminaras sportininkams

Lapkričio 12 d. Uoginių k. Muziejuje vyko seminaras „Sportinio automobilio paruošimas. Sportininkų pareigos ir teisės.“ Seminarą vedė LASF Prezidentas Egidijus Janavičius, kuris dalyviams pristatė aktualią informaciją susijusią su sportinio automobilio paruošimu, saugumu, o tarptautinės kategorijos teisėjas Remigijus Bilevičius apžvelgė protestų pateikimo principus bei sportininkų teises ir pareigas.  Pranešėjai džiaugėsi susirinkusiais aktyviais seminaro dalyviais. Panašaus pobūdžio seminaras artimiausiu metu planuojamas daryti ir Kaune.


Į viršų ↑
loading