Rinkimai į LASF komitetus

Gerb. LASF nariai,

Informuojame, kad LASF Tarybos protokolu Nr.8, 2017-05-18, nuspręsta vadovaujantis LASF įstatų 8.4.7. ir 12.4-12.5 ir 13 p. suformuoti LASF Ralio, Žiedo, Kroso, 4×4, Drago, Drifto, Kitų sporto šakų, Kartingo, teisėjų, SVO, Techninių reikalavimų, Senjorų komitetus.

LASF nariai siūlyti kandidatus ir balsuoti už juos gali imtinai 2017 gegužės 22- birželio 4 d. laikotarpiu.

Primename, kad remiantis LASF Įstatų 12.4.2., 12.4.6. ir 12.5.2. p.:

– komitetų narius (Komiteto Pirmininko, varžybų Organizatorių ir Sportininkų atstovo) į sporto šakų komitetus gali teikti (siūlyti) visi nariai (Tikrieji ir Asocijuoti), turėję/turintys toje sporto šakoje bent vieną sportininką, per praėjusius kalendorinius vienerius metus ar einamaisiais metais turėjusį/turintį LASF metinę vairuotojo licenciją, ar tos sporto šakos varžybų organizatoriaus licenciją (narių priklausymas atitinkamai sporto šakai skelbiamas viešai lasf.lt). Kandidatūros su raštiškais kandidatų Sutikimais teikiamos Tarybai el. paštu lasf@lasf.lt. Kandidatų Siūlymų ir Sutikimų formų šablonus galite rasti https://www.lasf.lt/lt/dokumentai/rinkimai/.

– Į LASF sporto šakų komitetų Sportininko ir Organizatoriaus atstovo pozicijas gali būti siūlomi, atitinkamai asmenys turėję/turintys toje sporto šakoje praeitais ar einamaisiais metais LASF metinę vairuotojo licenciją ir/ar tos sporto šakos organizatoriaus licenciją.

– į LASF Teisėjų, Techninių reikalavimų, SVO bei Senjorų komiteto pirmininko poziciją gali teikti Siūlymus visi LASF nariai (tikrieji ir asocijuoti). Kandidatūros su raštiškais kandidatų Sutikimais teikiamos Tarybai el. paštu lasf@lasf.lt. Kandidatų Siūlymų ir Sutikimų formų šablonus galite rasti https://www.lasf.lt/lt/dokumentai/rinkimai/ .

Visa su LASF komitetų rinkimais susijusi informacija skelbiama https://www.lasf.lt/lt/dokumentai/rinkimai/ . Čia rasite Siūlymų ir Sutikimų formas; LASF nario priklausymą atitinkamai sporto šakai;  Kandidatų sutikimus, kurie jau išreiškė valią eiti pareigas tam tikros sporto šakos komitete. Nariai gali atiduoti savo balsą arba už tuos, kurie jau davė Sutikimus arba siūlyti savo kandidatus.

LASF Įstatai https://www.lasf.lt/wp-content/uploads/2013/12/Lietuvos-automobilių-sporto-federacijos-Įstatai.-Priimti-2017-03-25.pdf

Kilus klausimams susisiekite Tel. +370 688 22306 arba el. paštu lasf@lasf.lt .


Į viršų ↑
loading