RALIO SAUGOS KANALO FUNKCIJĄ UŽTIKRINS TOYOTA – OFICIALUS 300 LAKES RALLY AUTOMOBILIS

Automobiliai „Toyota“, ne kartą įrodę savo patikimumą, šiemet gavo garbingą oficialaus „300 LAKES RALLY 2016“ automobilio statusą.

„300 Lakes Rally“ gausiausias šių metų čempionato etapas tradiciškai sutraukia į ralio regioną didelius žiūrovų kiekius, todėl ypatingai svarbu užtikrinti žiūrovų saugumą.

Dėl patikimumo, ištvermės ir kokybės „Toyota“ šeimos automobiliams patikėtas atsakingas saugos kanalo suformavimo darbas.  Ralyje šią atsakingą užduotį vykdantys automobiliai, skirti trasos inspektavimui prieš prasidedant varžyboms, atlieka žiūrovų informavimo funkciją, uždaro kelią bendram eismui likus valandai iki varžybų, o po varžybų atidaro eismą bendram naudojimui. Pasak vienos iš ralio organizatorės Neringos Simson, saugos automobilių SAF funkcija ralyje ypatingai svarbi, saugos automobiliai laikosi iš anksto nustatyto tvarkaraščio, negali vėluoti ar sustoti. Automobiliai turi būti patikimi, kad be jokių gedimų ar užlaikymų įveiktų daugiau nei  400 kilometrų ralio maršruto, žvyro ir asfalto keliais pagal griežtą ralio grafiką. Džiaugiamės, kad šiais metais šią funkciją mums padeda įgyvendinti mūsų partneris, oficialus „Toyota“ atstovas Vilniuje – „Mototoja“.

edmundas_povilauskas_neringa_simson

„Džiaugiamės galėdami prisidėti prie ralio organizavimo. „Toyota“ – idealus partneris, sprendžiant sudėtingas bei kasdienes užduotis. Ne veltui legendinės „Land Cruiser“ šeimos automobiliai ir neįveikiamas „Toyota Hilux“ adaptuoti sudėtingiausioms kelio sąlygoms, aprūpinti moderniomis technologijomis“. „300 Lakes Rally“ organizatoriams svarbiausias technikos patikimumas, todėl „Mototoja“ kolektyvo pasirinkimas, kaip patikimiausio „Toyota“ atstovo, mus labai džiugina. Renginio metu žiūrovai galės pamatyti mūsų naujausius modelius – itin talpų ir funkcionalų, komercinį automobilį „Toyota Proace“,  įspūdingąjį, dar geresnį nei iki šiol – „Toyota Hilux“ – teigė „Mototoja“ vadovas Edmundas Povilauskas.

toyota-Hilux-2016-exterior-tme-009-a-full_tcm-3023-692360 (2)

„Prašome atkreipkite dėmesį, kad SAF automobiliai pradeda važiuoti greičio ruožu likus valandai iki pirmojo automobilio starto. Visi automobiliai aprūpinti geltonos spalvos švyturėliais ir garsine sirena. Pravažiavus pirmam SAF automobiliui, bet koks žiūrovu transporto priemonių judėjimas greičio ruože griežtai draudžiamas. Žiūrovų prašome užimti stebėjimo vietas saugiu atstumu nuo trasos ir pasitraukti iš pavojingų vietų. Pavojingos vietos pažymėtos ralio žiūrovų paso kitoje pusėje. Primename, kad ralio varžybas galima stebėti tik žiūrovų zonose. Kelias vėl atidaromas bendram eismui tik pravažiavus saugos automobiliui SAF FIN su žaliu švyturėliu“ – primena Organizatoriai.

Trijų šalių ralio festivalis „300 Lakes Rally“ šiais metais vyks rugpjūčio 12-13 dienomis Zarasuose. Tai septintą kartą vykstantis renginys, apjungiantis tris kaimynines šalis – Latviją, Baltarusiją ir Lietuvą bei sukuriantis šventę ne tik sporto dalyviams ir fanams, bet apskritai vieną laukiamiausių vasaros švenčių visoms trims šalims. „300 Lakes Rally“ yra ne kartą nominuotas bei apdovanotas įvairiais apdovanojimais – „Metų iniciatyva 2010“, „Sporto marketingo kampanija 2010“, „Sėkmingiausias Sporto Turizmo renginys 2011“ ir kt.

Šių metų sportinės festivalio dalies išskirtiniais elementais taps pirmą kartą vykstantys FIA „Baltic Rally Trophy” bei „King of Baltic Tarmac” apdovanojimai. Pramogos nenusileis kitiems didiesiems vasaros festivaliams – mieste numatyti „G&G Sindikatas“ ir „AC/DC Tribute.lt“ koncertai, ugnies šou, fejerverkai bei greičiausių ralio automobilių pasirodymai.


Į viršų ↑
loading