R. Austinskas: reikia išnaudoti pakilimo laikotarpį automobilių sportui toliau stiprinti

Po savaitgalį vykusių Lietuvos automobilių sporto federacijos (LASF) prezidento rinkimų, pastaruosius ketverius metus jai vadovavęs Romas Austinskas dėkoja visai autosporto bendruomenei ir naujajai vadovybei linki išnaudoti pakilimo laikotarpį šalies automobilių sportui dar labiau sustiprinti.

„Noriu nuoširdžiai padėkoti visiems, su kuriais praleidome pastaruosius ketverius metus dirbdami mūsų šalies automobilių sporto labui. Per ilgametę darbo patirtį autosporte esu pastebėjęs, kad jis vystosi sinusoidėmis. Todėl naujajam LASF prezidentui ir būsimai jo komandai linkiu išlaikyti pagreitį ir maksimaliai išnaudoti pakilimo galimybes, kad organizacija ir visa autosporto bendruomenė dar labiau sutvirtėtų“, – sako R. Austinskas.

Jis teigia pastaruosius ketverius metus su komanda petys į petį dirbę tam, kad Lietuvos automobilių sporto bendruomenę vienijanti organizacija keistųsi, modernėtų ir užsiimtų stipresnes pozicijas.

„Daugybė renginių, darbas su valstybinėmis institucijomis ir atstovavimas Lietuvos autosporto interesams mūsų šalyje ir užsienyje, automobilių sporto lygio kėlimas – nuo darbo su taisyklėmis iki investuotojų automobilių sporto infrastruktūrai gerinti paieškos, edukacinė veikla su jaunąja karta, galiausiai pačios organizacijos modernėjimas – visa tai telpa į pastaruosius kelerius metus, už kuriuos dėkoju buvusiems drauge“, – sako R. Austinskas.

R. Austinskas tiki, kad kompetentinga ir stipri komanda bus vienas svarbiausių naujojo organizacijos vadovo ramsčių, tad linki būsimai naujajai organizacijos vadovybei darnos ir stiprybės dirbant tam, kad automobilių sporto bendruomenė ir toliau stiprėtų.


Į viršų ↑
loading