Prasidėjo „Drive DMACK Fiesta Trophy” paraiškų priėmimas

Post
                  thumbnail

Didžiosios Britanijos padangų gamintojas „DMACK” kviečia Lietuvos lenktynininkus pasinaudoti galimybe 2015 metų sezone varžytis su greičiausiais planetos sportininkais dalyvaujant „Drive DMACK Fiesta Trophy”. Tai unikali proga startuoti penkiuose Pasaulio Ralio Čempionato (WRC) etapuose 2015 metų sezone ir kovoti dėl pagrindinio prizo – kontrakto 2016 metams su „Drive DMACK” Pasaulio Ralio Čempionato komanda, kuri suteiks galimybę startuoti septyniuose WRC etapuose su Ford Fiesta R5 ralio automobiliu ir siekti WRC2 įskaitos Pasaulio Ralio Čempiono titulo.

 „Drive DMACK Fiesta Trophy” – tai bendra padangų gamintojo „DMACK” ir gamyklinės WRC komandos „M-Sport” iniciatyva, kuria yra siekiama sukurti finansiškai prieinamą ir konkurencingą varžybų seriją, lenktynininkams norintiems išmėginti savo galimybes Pasaulio Ralio Čempionate.

 Po sėkmingo ir didelio susidomėjimo sulaukusio pirmojo „Drive DMACK Fiesta Trophy” sezono 2014 metais, „DMACK” kartu su „M-Sport” tęsia šią varžybų seriją ir 2015 metais pateikdami keletą naujovių. Šiemet varžybų serijoje gali dalyvauti net 16 ekipažų, kuriems bus suteikiami vos prieš keletą dienų oficialiai pristatyti naujausi Ford Fiesta R2 ralio automobiliai su turbininiais Ford Ecoboost 1.0 litro darbinio tūrio varikliais.

 Šių metų „Drive DMACK Fiesta Trophy” susidės iš šešių etapų, kurie vyks penkių WRC etapų metu – Portugalijos, Lenkijos, Suomijos, Vokietijos ir Ispanijos, kuris dėl mišrios kelio dangos bus skaičiuojamas kaip du atskiri varžybų serijos etapai. Iš šių šešių varžybų serijos etapų penki geriausi bus skaitomi kaip įskaitiniai, taip pat bus suteikiami taškai už kiekvieną laimėtą greičio ruožą.

 2014 metais „Drive DMACK” komanda ir „Drive DMACK Fiesta Trophy” įrodė, jog tai puiki galimybė iškilti jauniems ir talentingiems lenktynininkams net ir iš Baltijos šalių. 2014 metų „Drive DMACK” WRC2 komandos lenktynininkas Estas Ott Tanak po sėkmingo sezono WRC2 čempionate buvo pastebėtas „M-Sport” gamyklinės komandos ir 2015 metų sezoną pradės kaip „M-Sport” komandos vienas iš dviejų lenktynininkų sieksiančių Pasaulio Ralio Čempiono titulo. O „Drive DMACK Fiesta Trophy” nugalėtoju tapo lenktynininkas iš Estijos Sander Parn, kuris šiemet pakeis Ott Tanak „Drive DMACK” komandos sudėtyje.

 „Drive DMACK Fiesta Trophy” dalyvio mokestis 2015 metų sezonui – 115 tūkst. svarų sterlingų į kurį įskaičiuotos beveik visos išlaidos susijusios su dalyvavimu penkiuose WRC etapuose: sportinis automobilis, startiniai mokesčiai, aptarnavimas varžybų metu ir kita. Dalyvio amžius nėra ribojamas. Paraiškos priimamos iki š.m. vasario 27 dienos.

 Dėl išsamesnės informacijos apie „Drive DMACK Fiesta Trophy” prašome kreiptis telefonu: +370 676 22450  arba el. paštu: info@dmacktyres.lt

 


Į viršų ↑
loading