Pirmajame „Neste Dream 2 Drive“ čempionato finalo etape išryškėjo dalyvių meistriškumas

Aštuoni „Neste Dream 2 Drive” finalininkai susirėmė dėl pirmųjų finalo taškų. Greičiausias Niurburgo GP trasoje buvo Domantas Ladauskas, tačiau taškų lentelė žada intrigų kituose etapuose.

 Pusfinalio lyderis D. Ladauskas kol kas negali atsipūsti, nes tiek pat taškų po pirmojo finalo etapo yra surinkęs Andrius Šliumba – 16. Per abu finalo važiavimus jie demonstravo labai tikslų važiavimą. Antroje vietoje taip pat du lenktynininkai. Klaipėdiečiai Matas Mendelis ir Mantas Baužys šiuo metu turi po 13 taškų. Trečioje vietoje įsitaisė Tauras Gudinavičius su 10 taškų.

 Bet tai tik sausa statistika. Pirmasis finalo etapas buvo labai azartiškas. Visų pirma Niurburgo GP trasa turi net 17 labai klastingų posūkių, kuriuose lenkimai yra itin pavojingi. Papildomų komplikacijų sukelia ir tai, kad visi dalyvių automobiliai yra absoliučiai vienodi. Kvalifikaciją laimėjo savo gimtadienį tą dieną šventęs M. Mendelis. Svarbu paminėti, kad starte jam dėl techninių kliūčių nesuveikė starto šviesoforas ir jis pavėlavo pajudėti iš vietos. Tuo akimirksniu pasinaudojo D. Ladauskas ir laimėjo lenktynes gerokai atsiplėšęs nuo kitų lenktynininkų. Taip kaip jam įprasta.

Antrajame važiavime dalyviai startavo ne tik atvirkščia tvarka, bet ir iš eigos. Ta buvo naujovė tiek sportininkams, tiek organizatoriams. Panašu, kad sprendimas įnešė labai daug konkurencijos, nes lenktynėse netrūko momentų, kai lenkimo procedūra išsitęsdavo per kelis posūkius. Tai tik paryškino visų dalyvių meistriškumą. Jau po savaitės prasidės antras finalo etapas, o gegužės 13 dieną Vilniuje – paskutinysis. Daugiausiai laimėjimų surinkęs lenktynininkas oficialiai taps naujuoju Lietuvos virtualių žiedinių lenktynių „Neste Dream 2 Drive” čempionu. Kartu su prizu jis gaus lenktynininko licenciją, visą lenktynėms reikalingą aprangą, asmenines automobilių sporto trenerio Jono Dereškevičiaus pamokas ir vietą profesionalioje lenktynių komandoje „Tauras Racing“. Su ja ir greitu „Volkswagen Scirocco GT24“ automobiliu naujasis virtualių lenktynių čempionas dalyvaus svarbiausiose šių metų Baltijos šalių lenktynėse.

Komandos pranešimas spaudai


Į viršų ↑
loading