Pirmą FIA MOTORSPORT GAMES lenktynių dieną startavo Media, Slalomo bei Esporto atstovai

Esporto disciplinoje Tauras Gudzinavičius treniruočių metu sunkiai pratinosi prie įrangos, tačiau bendroje įskaitoje buvo 5 vietoje, o prieš kvalifikaciją šiek tiek pakeitęs simuliatoriaus parametrus, pagerino savo laiką beveik 0,5s ir finišavo 4 vietoje ir nuo pirmo trejetuko atsiliko vos 0,5 s. O jau ryt anksti ryte Tauro laukia ketvirtfinalio etapas. Linkime, kad puikus Tauro pasirodymas tęstųsi ir toliau.

Slalomo dalyviai po pirmojo važiavimo absoliučioje įskaitoje buvo 13 vietoje ir šiek tiek buvo nusiminę dėl savo rezultato, tačiau Evelinai pravažiavus antrą važiavimą ir tarp 32 dalyvių parodžius 3 geriausią rezultatą nuotaikos pasitaisė, tačiau dėl tamsos antros trasos pravažiuoti Vyčiui nepavyko ir jo važiavimas perkeltas į rytojų. Slalomo disciplinoje į kitą etapą patenka 16 geriausiai pasirodžiusių porų, todėl rytojaus laukiame su labai dideliu optimizmu ir tikime, kad būsime TOP 16.

Media įskaitoje užsiregistravo 26 dalyviai, kurie varžėsi esports ir karting slalom disciplinose. Simuliatoriuose su BMW M4 važiuojantis Gediminas Sriubas treniruotėse greičiu nusileido tik kinui Tien Yang Tsai, o dėl techninio gedimo kvalifikacijos laikai nebuvo fiksuojami. Lenktynėse sportininkai startavo atsitiktinai parinkta tvarka, tačiau antro rato pirmame posūkyje lietuvį iš trasos išmušė ir nepataisomai BMW sugadino Gvatemalos atstovas. Tuo tarpu kartingų slalome sekėsi daug geriau – sudėjus visų važiavimų laikus, lietuvis užėmė antrą vietą nusileidęs tam pačiam Tien Yang Tsai.


Į viršų ↑
loading