Pauliui ir Vladui Pleskovams – apdovanojimas iš Prezidentės rankų

Spalio 3 d. Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė pagerbimo ceremonijai į prezidentūrą sukvietė geriausius 2016 metų Lietuvos sportininkus.  Į ceremoniją pakviesti sportininkai, 2015 m. rugsėjo – 2016 m. rugpjūčio mėn. laimėję 1-3 vietas Europos ir pasaulio čempionatuose, olimpinėse žaidynėse. Didžiuojamės, kad joje buvo apdovanoti ir automobilių sporto atstovai – autokrose pergalių siekiantys Paulius Pleskovas bei jo treneris, LASF viceprezidentas Vladas Pleskovas.

Paulius Pleskovas apdovanojimą gavo už pasiekimus 2015 metų Europos automobilių kroso čempionate Italijoje – „Touring Autocross“ klasėje užėmė 2 vietą. Nuo pirmosios vietos tą kartą jį skyrė techniniai gedimai paskutiniajame etape.

Pasiruošti varžyboms P. Pleskovui padėjo jo tėtis bei treneris, garsus automobilių sporto meistras Vladas Pleskovas. Būtent jis ir įkvėpė sūnui lenktyniavimo aistrą. Paulius per savo karjerą yra iškovojęs nemažai apdovanojimų autokroso ir ralikroso čempionatuose. Didžiausi pasiekimai galutinėje Europos čempionatų įskaitoje: 2007 metais – ketvirta vieta, 2010 metais – trečia vieta, 2015 – antra vieta.


Į viršų ↑
loading