Paskutiniai „akordai“ prieš „DHL Rally Elektrėnai 2016“ – spaudos konferencijoje

Rugsėjo 6 d. vyko „DHL Rally Elektrėnai 2016“ spaudos konferencija,  kurios metu žurnalistai turėjo galimybę susipažinti su ateinantį savaitgalį vyksiančiu renginiu, greičio ruožais, užduoti rūpimus klausimus.

Konferencijoje dalyvavo ir Lietuvos automobilių sporto federacijos (LASF) prezidentas Romas Austinskas, kuris linkėjo sėkmės visiems dalyviams ir pasidžiaugė, kad šiemet antrą kartą vyksiantis „ DHL Rally Elektrėnai“ – ne tik Lietuvos ralio čempionato VI-asis etapas, bet ir įskaitinės prestižinio ralio serijos „FIA Baltic Rally Trophy“ etapas, kuris Lietuvoje debiutavo tik šiemet ir rodo didelį FIA pasitikėjimą Lietuvos organizatoriais.

Vieno iš renginio organizatorių Žilvino Juršio teigimu, „FIA Baltic Rally Trophy“ etapas yra didelis pasiekimas ne tik federacijai, bet ir visai šaliai: tiek turistine, tiek verslo prasme.

„DHL Rally Elektrėnai 2016“  įvyks rugpjūčio 9-10 dienomis, pačioje Elektrėnų miesto širdyje.  Lenktynininkai varžysis ne tik dėl nugalėtojo taurės, bet ir dėl galimybės keliauti į FIA ERT finalą, kuris vyks lapkričio mėnesį Austrijoje.

Nuotr. Jurgos Anusauskienės

 
 


Į viršų ↑
loading