Paskutinį liepos savaitgalį Lietuvos sportininkai varžėsi Baja, drifto bei autokroso trasose

Perimetras

Varėnos apylinkėse vyko „Perimetras“ – ketvirtasis Lietuvos Baja (Rally raid) čempionato etapas. Dalyviai varžėsi automobilių, SSV, motociklų bei Adventure klasėse.

Tarp automobilių niekas neprilygo Mindaugo Povilaičio ir Slavomir Volkov ekipažui. Constra Acinus komanda trasą įveikė per 6 val. 3 min 57.04 s. Daugiau nei po 4 minučių finišavo Justinas Putys ir Valdemaras Milasevskis, už jų – Algirdas Talutis su Justu Vičiūnu.

SSV klasėje buvo nepavejama komanda „No sponsors-No problems“. Tomas Gužauskas ir Audrius Matuolis trasoje užtruko 5 val. 24 min 22.37 s. Antrą vietą iškovojo Julius Adomavičius ir Andrius Liškus, kurie 12 sekundžių aplenkė Tomą Zalecką su Aidu Bubinu.

Nerimantas Jucius buvo greičiausias tarp važiuojančių motociklais – 6 val. 7 min 33.83 s. Antras finišo vėliavą pamatė Mindaugas Šimkevičius, trečias – Modestas Siliunas.

Adventure klasės podiumas išsidėstė taip: pirma vieta – Mindaugas Aškelėnas ir Raminta Grigaitytė, antra – Pavel Dzianisau ir Remigijus Kupstas, trečia – Jonas Venclovas ir Vytautas Venclovas.

Driftas Rygoje

Latvijos sostinėje įvyko ketvirtasis Europos drifto čempionato etapas. Deja, Bikerniekų trasa nebuvo svetinga Lietuvos sportininkams. Andrius Vasiliauskas ir Valdas Vindžigelskis nesuvažiavo taip gerai, kad įveiktų kvalifikacijos barjerą, o Benediktas Čirba parodė dvyliktą rezultatą. Visgi vilniečio pasirodymas baigėsi Top 32 kovoje, kur teko pripažinti ukrainiečio Jaroslav Treš pranašumą.

Etape nugalėjo čempionato lyderis Piotr Wiecek iš Lenkijos.

„Weekend Grand Race“ Suvalkijoje

Marijampolės autokroso trasoje susirinko 23 dalyviai, o absoliučioje įskaitoje nugalėjo „Construction agent“ komanda, už savęs palikę Ginerda“ bei „Gazuotą bulką“.

Klasės „Iki 1,8“ nugalėtojais pagal suminius kvalifikacijos laikus tapo komanda „Gazuota bulka“, antri čia buvo „Etaauto racingteam“, o treti – komanda „Klasiokai“.

Klasės „Virš 1,8“ laimėtojais šįkart buvo komanda „Premo“, antrą vietą užėmė komanda „Elkitas“, o trečią – „Juozuko lankai be Juozuko“ ekipa.

Klasės „Petro metalai“ kvalifikacijose greičiausiais tapo „Ukmergė motorsport“ komanda, antrieji čia buvo „Pajūrio slalomas“, o treti – „Gaz racing team“.

Ramygaloje – Aukštaitijos kroso taurė

Sekmadienį Ramygalos automobilių kroso trasoje vyko trečiasis šių metų Aukštaitijos autokroso etapas. Varžybos sutraukė kiek daugiau nei tris dešimtis sportininkų iš dviejų šalių.

„1600“ klasėje nepavejamas buvo Šarūnas Budrys, antras pasirodymą baigė Robertas Steniulis, trečias – Vytautas Tumasas.

Klasėje „2000“ lyderių pozicijos paaiškėjo už trasos ribų. Nerijaus Baikausko ir Modesto Banelio automobiliai buvo pripažinti kaip neatitinkantys techninių reikalavimų, o sportininkams buvo pritaikyta diskvalifikacija. Nugalėtoju paskelbtas Andrius Jasikonis, už jo – Gediminas Ašakėnas ir Raimonds Abolinš iš Latvijos.

„OPEN 2500“ klasėje niekas rimčiau nepasipriešino Almontui Grigaliūnui. Antroji vieta atiteko latviui Ingus Lazdans, trečia – Erlandui Vaitkevičiui.

„SuperCars“ įskaitoje triumfavo Žilvinas Astrauskas, kuriam tik finale pavyko pralaužti Ramūno Zabielos barikadas. Trečias – Osvaldas Pukėnas.

„2500 RWD“ įskaitoje diena prasidėjo Manto Snukiškio pasitraukimu, o dėl podiumo liko kovoti trys dalyviai. Vėliau dėl techninių problemų sustojo ir Rolandas Valaitis, tačiau jis buvo vėliausiai sugedęs klasės dalyvis, todėl pripažintas trečiosios vietos laimėtoju. Antroje vietoje įsitvirtino Kęstutis Garnelis su BMW, o Mindaugas Valaitis su „Lada“ iškovojo nugalėtojo taurę.


Į viršų ↑
loading