PASKELBTA 2014 METAIS VYKSIANČIŲ 1000 KM LENKTYNIŲ DATA

Didžiausias Baltijos regione automobilių sporto renginys – tradicinės 1000 km lenktynės – 2014 metais vyks Palangoje liepos 16-19 dienomis.
„Neslėpsiu, apie ateinančios vasaros 1000 km lenktynes pradėjome galvoti vos nutilus motorų gausmui Palangoje šiemet, – sako jas rengiančios „Promo events“ bendrovės vadovas Darius Jonušis. – Ateinančios vasaros varžybos Palangoje mums išties ypatingos, – jau penkioliktosios, jubiliejinės jų istorijoje, nenutrūkstančioje nuo pat 2000-ųjų. O šia proga tiesiog privalu padovanoti tokį renginį ir reginį, kokio dar nėra matę nei gausiai į šias lenktynes susirenkantys žiūrovai, nei patys sportininkai“.

Organizatoriai, pasitarę su keletu užsienio komandų vadovų, atidžiai išanalizavę kitose šalyse vykstančių analogiškų žiedinių lenktynių kalendorius, priėjo išvadą, jog palankiausias metas jubiliejines, 15-ąsias 1000 km lenktynes Palangoje 2014 metais rengti liepos 16 – 19 dienomis.

Anksti, iki lenktynių likus daugiau nei aštuoniems mėnesiams patvirtinta svarbių varžybų data – nemenka dovana geriausiems šalies ir užsienio automobilių žiedinių lenktynių meistrams, iš anksto ir itin kruopščiai planuojantiems kitų metų startus. Tuo įsitikinę ir šias, prestižiškiausias Baltijos regione lenktynes rengiantys bendrovės „Promo events“ atstovai, manantys, jog tai padeda sportininkams geriau planuoti sezono varžybas ir paskirstyti prioritetus.

Ankstyvas būsimų startų kalendorius bene labiausiai naudingas pajėgiausiems kitų šalių sportininkams, jau atradusiems šias lenktynes ir dar tik tebeieškantiems kelių į Lietuvą.

„Džiaugiuosi, jog lenktynių organizatoriai jau pradėjo rengtis svarbiausiam ateinančių metų automobilių sporto įvykiui – 1000 km lenktynėms Palangoje, – sako Lietuvos automobilių sporto federacijos prezidentas Gintaras Jonas Furmanavičius. – Tai geriausiai organizuotas automobilių sporto renginys šalyje, sutraukiantis ne tik daugiausia žiūrovų, bet ir didžiausią būrį užsienio šalių sportininkų. Tai ne vien federacijos nuomonė. Už itin plačią bei įvairią renginio programą, didžiulį VšĮ „Promo events“ indėlį organizuojant renginį, susilaukusį tiek pačių sportininkų, tiek lenktynes gausiai stebėjusių žiūrovų palankaus įvertinimo bei palaikymo, sporto vadybos asociacija net keletą metų 1000 km lenktynes pripažino geriausia metų sporto rinkodaros kampanija“.

LASF vadovas akcentavo, jog šios tradicinės, jau penkioliktą kartą rengiamos 1000 km lenktynės automobilių sportą praturtina ir geografine prasme, nes vasarą pajūrio regione besilankantys šalies ir užsienio turistai, poilsiautojai įgyja puikią progą ne tik iš arčiau susipažinti su unikalia mūsų gamta ir žmonėmis, bet ir pajusti tikrą kovos dvasią, kuria kasmet alsuoja šis didžiausias Baltijos regione automobilių sporto renginys.

1000 km lenktynių spaudos centras – Viešųjų ryšių agentūra „Visus Bonus“ Tel./Faks: 8 (5) 230 57 25


Į viršų ↑
loading