Pasiūlymas dalyvauti sportinių automobilių renginyje „Lenktynių mechanika”

Lietuvos parodų ir kongresų centras “Litexpo” š.m. gegužės 18 dieną prie tarptautinės automobilių remonto, detalių ir įrangos parodos „Mechanika 2016“ organizuoja sportinių automobilių ekspoziciją „Lenktynių mechanika”. Joje kviečiame dalyvauti automobilių sporto klubus, pavienius sportininkus turinčius Lietuvoje patobulintus ar pagamintus lenktynėms skirtus automobilius.

Ekspozicijos tikslas – supažindinti visuomenę su Lietuvoje sukurta ar patobulinta automobilių lenktynių technika, pristatyti komandas, lenktynininkus. Parodos žvaigždėmis turėtų tapti ne tik lenktynininkai, bet ir mechanikai, sugebantys paruošti greitus automobilius lenktynių trasoms.

„Lenktynių mechanika” bus surengta sykiu su kitomis trimis tarptautinėmis transporto, logistikos bei pramoninės inžinerijos parodomis: „Mechanika”, „Transbaltica” ir „Balttechnika”. Taip pat čia vyks Lietuvos komercinio automobilio rinkimai. Tad jūsų ekspozicijoje lankysis daugybė įvairių technikos specialistų, kurie yra ne tik jūsų komandų sirgaliai, bet ir potencialūs tiekėjai bei rėmėjai.

Ekspozicija bus įrengta lauke. Čia galite rikiuoti savo sportinius automobilius, rengti pristatymus, mechanikų pasirodymus. Parodos „Mechanika“ konferencijų salėje organizuoti susitikimus, diskusijas ar lenktynių peržiūras.

Organizatoriai ekspozicijos „Lenktynių mechanika“ dalyviams neatlygintinai suteikia:

  • 28 kv.m. tuščio ploto automobiliui ir jo komandai;
  • Įrengtą erdvę (sėdimos vietos, pakyla, tribūna, 2 mikrofonai, ekranas, multimedia „Lenktynių mechanika“ konferencijai ar kitiems renginiams organizuoti 4 salės ekspozicijoje);
  • 2 dalyvio korteles, suteikiančias teisę patekti ir dirbti parodų teritorijoje;
  • 10 kvietimų parodų lankymui;
  • Įrašą parodos elektroniniame kataloge (dalyvio rekvizitai, nuoroda į internetinį puslapį)
  • Atskirą rubriką „Lenktynių mechanika“ parodos interneto puslapyje (automobilio/pristatančios įmonės aprašymas iki 5 sakinių, mašinos foto);

Papildomos sąlygos: ekspozicijoje gali dalyvauti tik iš anksto užsiregistravę dalyviai bei lenktynėms skirti automobiliai turintys LASF pasus. Registracijos pabaiga – š.m. balandžio 30 diena. Registracijos anketa

Užpildytą registracijos anketą siųsti parodos MECHANIKA 2016 projekto vadovei Lilijanai Dirsienei el.paštu: l.dirsiene@litexpo.lt.

Dėl papildomos informacijos kreiptis į:

Projekto „Lenktynių mechanika“ kuratorių Valdą Valiukevičių
El.p.: valdas.valiukevicius@gmail.com

arba

Parodos „Mechanika 2016“ projekto vadovė Lilijana Dirsienė
El.p. l.dirsiene@litexpo.lt, tel. +370 693 46524

Pasiūlymas dalyvauti sportinių automobilių renginyje „Lenktynių mechanika”


Į viršų ↑
loading