Pagrindinių šių metų bekelės varžybų Rytų Europoje pristatymas

Jeigu jūs domitės dviračiais, automobilių ar motociklų sportu, šis renginys – jums. Mes laukiame jūsų Ladoga-trophy 2016 prezentacijoje.

Prezentacija vyks NipponAuto automobilių salone, Oslo g. 7, Vilnius.
2016 metų vasario mėnesio 12 dieną, 17 valandą.

Ladoga Trophy 2016 varžybos vyks šių metų gegužės 28 – birželio 5 dienomis.

Iškilmingas startas Sankt Peterburge. Trasos drieksis Leningrado apskrityje ir Karelijos respublikoje, Rusijoje.

Dalyvių ir žiūrovų laukia jaudinanti kelionė aplink didžiausią ežerą Europoje – Ladogą. Maršruto ilgis – 1200 km iš kurių daugiau nei 200 km sudarys specialieji ruožai. Prognozuojama, kad šių metų Ladoga Trophy taps labiausiai lankomomis varžybomis Europoje. Šiemet tai jau 20-osios Ladoga Trophy lenktynės.

Iškilmingas varžybų atidarymas ir startas vyks pačioje Sankt Peterburgo širdyje – Isaakijaus aikštėje. Tradiciškai, šis grandiozinis renginys įtrauktas į miesto dienų šventės programą.

Kiekvienais metais į startą susirenka daugiau nei 200 ekipažų iš visos Europos.

Ladoga Trophy išskirtinumas – gražios ir įvairios trasos. Kiekvienais metais organizatoriai parenka vis skirtingus maršrutus. Šiemet organizatoriai varžyboms parinko pačias gražiausias Karelijos ir Leningrado srities vietas apleistais keliais, miškais, pelkėmis, brastomis, kalvomis ir kirtavietėmis. Savo grožiu tai unikalūs regionai.

2015 metais buvo atnaujinta motociklų įskaita, kuriai buvo paruoštos specialios trasos. Šioje įskaitoje buvo sulaukta daugiau nei 50 dalyvių. Šiais metais motociklininkai parodė dar didesnį susidomėjimą. Organizatoriai planuoja, kad Ladoga Trophy 2016 lenktynėse varžysis per 100 motociklininkų iš viso pasaulio.

Pramoga žiūrovams ir lenktynių svečiams – kas vakarą lauko kino teatre rodomi filmai, dalyvavę tarptautiniame Bekelės filmų festivalyje. Kaip ir kiekvienais metais bus organizuojami mėgėjiški futbolo, tinklinio ir šachmatų turnyrai, kuriuose bus galima laimėti Ladoga Trophy prizus.

Kviečiame jus dalyvauti svarbiausiame šių metų vasaros bekelės renginyje ir tapti dalele istorijos.

Spaudos konferencijoje apie Ladoga Trophy varžybas pasakos:
varžybų koordinatorė Valerija Kotliuba,
renginio spaudos centro vadovas Vitoldas Milius
ir bekelės lenktynių vadovas Jurijus Ovčinikovas.

Daugiau informacijos:

Lenktynių svetainė: www.ladoga-trophy.ru
E-paštas: 2016@ladoga-trophy.ru
Koordinatorius: Valerija Kotlyuba, tel. + 7-911-170-99-48.

 


Į viršų ↑
loading