Naujas Baltijos šalių žiedinių lenktynių čempionato sezonas prasidės Pernu trasoje Estijoje

Šiose lenktynėse vyks ir daugiau čempionatų. Viso šių lenktynių metu bus vedama net penkių skirtingų čempionatų įskaita. Tai ir Latvijos, ir Estijos nacionaliniai čempionatai, o taip pat – „Baltic Endurance Championship“ BEC – 4 valandų ilgų distancijų lenktynių Baltijos šalių čempionatas.

Organizatorių svetainėje jau prasidėjo registracija į 2015 m. čempionatus ir pirmas lenktynes „Auto24Ring“ trasoje. Taip pat čia pateikiami visi reikalingi dokumentai, čempionatų nuostatai ir techniniai reikalavimai. Užsiregistravę iki balandžio 28 dienos turi galimybę šiek tiek sutaupyti.

„Drauge su kaimyninių šalių atstovais Lietuvos automobilių sporto federacija, ypač žiedo komitetas, nuo praeitų metų dirbo kurdami kuo platesnį formatą lenktynininkams. Šiemet, pradėdami naują darbo etapą, sieksime čempionatus padaryti kuo patrauklesnius dalyviams ir žiūrovams.“, – sako naujas LASF žiedo komiteto vadovas Rimvydas Agurkis.

Kitas lenktynių etapas vyks Lietuvoje, Kačerginės „Nemuno žiedo“ trasoje (birželio 6-7 dienomis). Vėliau lenktynininkai rinksis „Bikernieki“ trasoje Rygoje, kur rugpjūčio mėnesį vyks ir didžiausias šio čempionato renginys – „Riga Summer Race“ festivalis.

Baltijos žiedinių lenktynių čempionato BaTCC 2015 m. kalendorius

1 etapas – Gegužės 2-3 d., „Auto24Ring“, Estija

2 etapas – Birželio 6-7 d., „Nemuno žiedas“, Lietuva

3 etapas – Liepos 4-5 d., „Bikernieki“, Latvija*

4 etapas – Rugpjūčio 22-23 d., „Bikernieki“, Latvija

5 etapas – Rugsėjo 26-27 d., „Nemuno žiedas“, Lietuva

*BEC 3 etapo įskaita bus vedama Palangoje liepos 15-18 dienomis vyksančių “ENEOS 1000 km lenktynių” metu.


Į viršų ↑
loading