Pristatytas Lietuvoje dar nematytas ralio automobilis – „Škoda Fabia R5“

LASF prezidentas Romas Austinskas ketvirtadienį Vilniaus „Škoda“ centre dalyvavo lenktynininkų Martyno Samuičio ir Ramūno Šaučikovo naujo automobolio „Škoda Fabia R5“ pristatyme, kuris Lietuvos lenktynininkams buvo pagamintas labai operatyviai, be eilės.

„Rimo Martin Sport“ komandai atstovaujantys Martynas Samuitis ir Ramūnas Šaučikovas neslėpė, kad jų noras – varžytis kaimyninių šalių čempionatuose, o vasarą galbūt išbandyti jėgas ir WRC etape Lenkijoje. Tačiau šį galimą startą vyrai kol kas vadina vieša paslaptimi, nes neturi biudžeto. Vien atsarginių dalių arsenalas kainuotų apie 45 tūkst. eurų, neskaičiuojant išlaidų padangoms, komandos išlaikymui, logistikai, degalams.

Todėl kol kas Martynas su Ramūnu planuoja pasitreniruoti Suomijoje, paskui „apšilti kojas“ Kurzemės ralyje. Gegužę jie startuos Talsi ralyje, kur vyks ir Lietuvos ralio čempionato pirmas etapas (nes „Halls Winter Rally“ buvo atidėtas kitiems metams).

Iš viso supergreitu „Škoda Fabia R5“ lenktynininkai startuos šešiuose Lietuvos ralio čempionato etapuose. Nebent estai sutartų papildomą etapą visų Baltijos šalių ralistams surengti Voru apylinkėse rugpjūtį vietoje atidėto žiemos etapo.

„Tikimės sugrįžti ir į Europos Ralio Čempionatą, kurio dvejuose etapuose jau dalyvavome 2013 metais“, – pasakojo M.Samuitis.

Daugiau: http://www.15min.lt/gazas/naujiena/autosportas/m-samuitis-ir-r-saucikovas-pristate-nauja-savo-ginkla-greitesni-uz-mitsubishi-evo-ix-25-580597

 


Į viršų ↑
loading