M. Boguševičius: Paskutinis etapas tikrai įvyks

Artėjant žiedo čempionato kulminacijai, Lietuvos automobilių sporto federacijos (LASF) žiedo komiteto pirmininkas Mindaugas Boguševičius patikina, kad tikrai sulauksime paskutinio etapo, dėl kurio likimo iki šiol buvo daug klausimų.

 Pasak M. Boguševičiaus, kuris ne tik vadovauja žiedo komitetui, bet ir pats aktyviai lenktyniauja žiedinėse varžybose, po įvykusio bendro organizatorių ir LASF susirinkimo nuspręsta, kad paskutinis etapas vyks Kačerginės „Nemuno žiedo“ trasoje.

„Po įvykusio bendro susirinkimo, kuriame kartu su manimi dalyvavo, būsimų varžybų organizatorius Remigijus Venys, LASF prezidentas, teisininkas, saugumo komiteto atstovas ir Kačerginės „Nemuno žiedo“ vadovas, nuspręsta, kad paskutinis Lietuvos žiedo čempionato etapas vyks Kaune. Šiuo metu trasai trūksta labai nedaug iki to, kad atitiktų minimalius saugumo reikalavimus ir būtų galima joje rengti varžybas. Iki rugsėjo 15 dienos turėtų būti pataisyti visi LASF saugumo komiteto nurodyti trūkumai ir rugsėjo 26-28 dienomis susitiksime paskutiniame Lietuvos žiedo čempionato etape, su kuriuo vyks ir Baltijos šalių čempionatas, „555 km“  lenktynės bei finišuos Lietuvos žiedo pirmenybės“, – pasakoja žiedo komiteto pirmininkas.

 LASF žiedo komiteto pirmininko Mindaugo Boguševičiaus teigimu, nors buvo ir nemažai neaiškumų dėl paskutinio etapo, tačiau šis sezonas žiedinių lenktynių sportininkams ir gerbėjams buvo tikrai geras ir įdomus.

 „Manau, kad šiemet žiedo sezonas – konkurencingas ir patrauklus žiūrovams. Dalyvių gal kiek mažiau nei praėjusiais metais, tačiau, jei kalbėtume apie technikos įvairovę, dalyvių meistriškumą, tai visi yra labai pasitempę, varžybose vyksta įtempta kova. Visgi, visada reikia atsižvelgti į tai, kad ši sporto šaka yra labai brangi ir sportininkams reikia labai daug investicijų – nuo to dažniausiai ir priklauso dalyvių skaičius“, – sako M. Boguševičius.

Paklaustas, ko lietuvių organizatoriams trūksta iki kolegų iš Latvijos, kurių organizuotomis varžybomis žavėjosi daugelis sportininkų, žiedo pirmininkas atviravo, kad pirmiausia reikia keisti požiūrį į varžybas.

 „Aš pats važiavau ilgo nuotolio varžybose Latvijoje ir mačiau, kaip gražiai jos organizuotos. Manau, kad lietuviams pirmiausia reikėtų pakeisti požiūrį į varžybų organizavimą ir nesistengti iš vieno renginio užsidirbti visiems metams, daugiau investuoti į reklamą, rėmėjų paiešką, šou dalį ir tada turėsime tokias pat gražias sporto varžybas, kaip kad turi ir mūsų kaimynai“, – atviravo pašnekovas.


Į viršų ↑
loading