LIETUVOS RESPUBLIKOS MINISTRAS PIRMININKAS ĮVERTINO IR APSIĖMĖ GLOBOTI TRIJŲ ŠALIŲ RALIO FESTIVALĮ „300 LAKES RALLY”

Septintus metus vykstantis ir jau ne vieną apdovanojimą pelnęs, trijų šalių ralio festivalis „300 Lakes Rally“ šiemet sulaukė ir Lietuvos Respublikos Ministro Pirmininko Algirdo Butkevičiaus įvertinimo. Džiaugdamasis tuo, kad festivalis į vieną gražią šventę apjungia tris kaimynines šalis, Premjeras paskyrė jam savo asmeninę globą.

IMG_6573

Premjeras Algirdas Butkevičius sakė: „Didžiuojuosi, kad trijų šimtų ežerų sostinė Zarasai kiekvienais metais sujungia tris valstybes – Latviją, Baltarusiją ir Lietuvą. Ir ne tik geografine prasme. Nepakartojami jausmai, potyriai bei sportinė aistra ilgam suvienija ir žiūrovų širdis. Tokie renginiai tiek miesto, tiek Lietuvos žmonėms tampa išskirtine švente, papildoma turininga veikla ir turistų traukos centru. Nuoširdžiai tikiu, kad trijų šalių ir trijų šimtų ežerų ralio festivalis šiais metais taps geriausiu iš visų buvusių ir padovanos daug žavių akimirkų ekstremalaus sporto mėgėjams.

dace_janova22

Džiaugiuosi, kad esu „300 Lakes Rally“ globėjas, nes šis Tarptautinės automobilių federacijos statusą pelnęs renginys jau sulaukė daugiatūkstantinės žiūrovų minios pripažinimo, teigiamų automobilių sporto entuziastų atsiliepimų ir vertinimų, išgarsėjo inovacijomis, yra žinomas ne tik Lietuvoje, bet ir užsienyje. Dėkoju „300 Lakes Rally“ organizatorių komandai, Zarasų savivaldybės administracijai už Lietuvos vardo garsinimą, ryžtą ir atsidavimą propaguojant automobilių sportą, varžybų tradicijų palaikymą ir tęstinumą.”

(c)karolis-+liogeris7

Organizatorių atstovė Neringa Simson pripažino, kad jiems tai svarbus žingsnis į priekį: „Premjeras trijų šalių ralio festivalį apsiėmė globoti pirmą kartą. „300 Lakes Rally” – turbūt mylimiausias iš visų mūsų projektų. Kiekvienais metais nuoširdžiai ir įdėdami daug darbo, stengiamės maloniai nustebinti dalyvius ir žiūrovus. Siekiame naudos regiono verslininkams ir bendruomenei. Tad žinoma, tokį Premjero Algirdo Butkevičiaus žingsnį vertiname kaip reikšmingą mūsų darbo pripažinimą. Iš kitos pusės, tai įpareigojimas mums ir toliau judėti į priekį, pateisinti Premjero pasididžiavimą bei toliau kartu su Zarasų miesto savivaldybe ir kitais partneriais prisidėti kuriant šio regiono trišalę lyderystę”.

jurga_anusauskiene_2

Trijų šalių ralio festivalis „300 Lakes Rally” šiais metais vyks rugpjūčio 12-13 dienomis Zarasuose. Tai septintą kartą vykstantis renginys, apjungiantis tris kaimynines šalis – Latviją, Baltarusiją ir Lietuvą bei sukuriantis šventę ne tik sporto dalyviams ir fanams, bet apskritai vieną laukiamiausių vasaros švenčių visoms trims šalims. „300 Lakes Rally” yra ne kartą nominuotas bei apdovanotas įvairiais apdovanojimais – „Metų iniciatyva 2010“, „Sporto marketingo kampanija 2010“, „Sėkmingiausias Sporto Turizmo renginys 2011“ ir kt.

Šių metų sportinės festivalio dalies išskirtiniais elementais taps pirmą kartą vykstantys FIA „Baltic Rally Trophy” bei „King of Baltic Tarmac” apdovanojimai.

 


Į viršų ↑
loading