Lietuvos Ralio Apdovanojimai „Orakulas-2015“ spindėjo prabanga

Savaitgalį Vilniaus rotušėje įvykusi iškilminga Lietuvos Ralio Apdovanojimų “Orakulas-2015” ceremonija buvo kupina geros muzikos, prabangos bei automobilių sporto pasaulio žvaigždžių. Renginyje buvo apdovanoti trijų svarbiausių Lietuvos ralio varžybų serijų – Lietuvos automobilių ralio čempionato (LARČ), Lietuvos ralio sprinto čempionato (LRSČ) bei Lietuvos automobilininkų sąjungos taurės (LAS Taurė) – čempionai ir prizininkai, pagerbti šiam sportui nusipelnę veteranai ir Lietuvą užsienyje garsinantys sportininkai.

Apdovanojimus įteikė LASF Prezidentas Romas Austinskas ir federacijos generalinė sekretorė Renata Burbulienė. Specialias padėkas įsteigė bei įteikė Kūno Kultūros ir Sporto Departamento prie Lietuvos Vyriausybės generalinis direktorius Edis Urbanavičius.

Vilniaus miesto mero Remigijaus Šimašiaus kvietimu, sportininkai taip iškilmingai Vilniaus Rotušėje buvo apdovanojami pirmą kartą. Taip pat pirmą kartą apdovanojimai apjungė tris svarbiausias Lietuvos ralio lygas – LARČ, LRSČ bei LAS Taurė.

LAS Taurės nugalėtojai ir prizininkai:

SG1600 įskaita

3 vieta:           Šimkevičius Mindaugas

2 vieta:           Saulevičius Darius / Mockus Liutauras

1 vieta:           Karašauskas Vaidas / Saulevičienė Laima

SG2000 įskaita

3 vieta:           Andrulis Saulius / Siliūnas Kęstutis

2 vieta:           Vansevičius Artūras / Vansevičius Juozas

1 vieta:           Venclovas Vytautas / Sevriukovas Erikas

SG3000 įskaita

3 vieta:           Rusinas Svajūnas / Krušniauskas Haris

2 vieta:           Pauliukonis Vytis / Gulbinas Audronis

1 vieta:           Bielevičius Kęstutis / Zdanavičius Tadas

LAISVA įskaita

3 vieta:           Kvaraciejus Justinas / Stravinskas Ignas

2 vieta:           Savčenko Andrejus / Taškūnas Kęstutis

1 vieta:           Dirgėla Jordanas / Kučinskas Aurimas

VETERANAI

3 vieta:           Kručkauskas Ramūnas / Petrauskas Vilmantas

2 vieta:           Nausėdas Saulius / Cicėnas Juozas

1 vieta:           Karašauskas Gedvydas / Surdokas Valentinas

ABSOLIUTI ĮSKAITA

6 vieta:           Karašauskas Vaidas / Saulevičienė Laima

5 vieta:           Venclovas Vytautas / Rimidis Saulius

4 vieta:           Balčiūnas Karolis / Sevriukovas Erikas

3 vieta:           Rusinas Svajūnas / Krušniauskas Haris

2 vieta:           Pauliukonis Vytis / Gulbinas Audronis

1 vieta:           Bielevičius Kęstutis / Zdanavičius Tadas

KOMANDOS

6 vieta:           Akula Racing

5 vieta:           Kelmės Automobilių sporto klubas

4 vieta:           Automobilių sporto klubas „Rally 4 Fun“

3 vieta:           Automobilių sporto klubas Politechnika

2 vieta:           Kauno automobilininkų sporto klubas

1 vieta:           Alytaus autoklubas

LIETUVOS RALIO SPRINTO ČEMPIONATO čempionai ir prizininkai:

 SG-1 įskaita:

1 vieta:           Sireika Tadas (nugalėtojas)

SG-2 įskaita:

3 vieta:           Juodpusis Modestas / Šorys Vytautas

2 vieta:           Gezevičius Deividas / Gezevičius Evaldas

1 vieta:           Kaminskas Mindaugas / Bagdonavičius Mindaugas

SG-3 įskaita:

3 vieta:           Orvydas Remigijus / Mozūraitis Domantas

2 vieta:           Ramanauskas Tomas / Kazeliūnas Vytautas

1 vieta:           Plastininas Vitalijus / Plastininas Vytenis

2WD įskaita:

3 vieta:           Kriūnas Linas / Pagirskas Rimvydas

2 vieta:           Trapuila Saulius / Reisas Povilas

1 vieta:           Valeiša Egidijus / Meilūnas Mindaugas

AWD įskaita:

1 vieta:           Michalauskas Eugenijus / Pagirskas Edvinas (nugalėtojai)

Komandos

3 vieta:           Ukmergės Automobilių sporto klubas

2 vieta:           Mažeikių Automobilių sporto klubas

1 vieta:           Rally 4 Fun

LIETUVOS AUTOMOBILIŲ RALIO ČEMPIONATO čempionai ir prizininkai:

 6 įskaita

3 vieta:           Edvinas Bieliauskas / Tadas Pupeikis

2 vieta:           Virginijus Daudžvardis / Andrejus Bieliauskas

1 vieta:           Egidijus Gelūnas / Dominykas Veršinskas

5 įskaita

3 vieta:           Giedrius Firantas / Povilas Reisas

2 vieta:           Egidijus Valeiša / Matas Valiulis

1 vieta:           Paulius Nanartavičius / Ramūnas Nanartavičius

4 įskaita

3 vieta:           Ignas Taletavičius / Darius Augūnas

2 vieta:           Ričardas Baubinas / Gediminas Saudargas

1 vieta:           Justas Tamašauskas / Stasys Tarailė

3 įskaita

2 vieta:           Laurynas Diržininkas / Mindaugas Raibužis

1 vieta:           Jonas Pipiras / Mindaugas Čepulis

2 įskaita

3 vieta:           Linas Vaškys / Laurynas Paškevičius

2 vieta:           Deividas Jocius / Donatas Zvicevičius

1 vieta:           Janis Vorobjovs / Andris Malnieks

 

1 įskaita

3 vieta:           Ramūnas Čapkauskas / Tomas Šipkauskas

2 vieta:           Vaidotas Žala / Žygimantas Žala

1 vieta:           Vytautas Švedas / Žilvinas Sakalauskas

 

2WD (absoliuti 2WD) įskaita

3 vieta:           Ričardas Baubinas / Gediminas Saudargas

2 vieta:           Justas Tamašauskas / Stasys Tarailė

1 vieta:           Paulius Nanartavičius / Ramūnas Nanartavičius

 

AWD (absoliuti AWD) įskaita

3 vieta:           Janis Vorobjovs / Andris Malnieks

2 vieta:           Vaidotas Žala / Žygimantas Žala

1 vieta:           Vytautas Švedas / Žilvinas Sakalauskas

 

Komandinė įskaita

3 vieta            SamsonasRacing.com

2 vieta            AG Racing

1 vieta            Autoralis

Lietuvos Ralio Apdovanojimai „Orakulas-2015“

Lietuvos Ralio Apdovanojimai „Orakulas-2015″ – tai iškilminga trijų svarbiausių Lietuvos ralio varžybų serijų – LARČ, LRSČ ir LAS Taurės apdovanojimų ceremonija. Kiekviena serija susideda iš penkių-septynių etapų, kurių metu sportininkai renka taškus. Daugiausia taškų surinkęs tampa savo įskaitos čempionu arba nugalėtoju.

 


Į viršų ↑
loading