Lietuvos premjeras tapo WRC etapo garbės globėju

Post
                  thumbnail

Birželio 26-29 dienomis Lietuvoje ir Lenkijoje vyksiančio Pasaulio ralio čempionato (WRC) etapo garbės globėju tapo Lietuvos Respublikos Ministras Pirmininkas Algirdas Butkevičius.
Svarbiausias šiais metais Lietuvoje vyksiantis sporto renginys, WRC etapas „LOTOS 71st Rally Poland“, turi ypatingą garbės globėją – šalies premjerą Algirdą Butkevičių. Ministras Pirmininkas džiaugiasi galėdamas prisidėti prieš šio istorinio sporto įvykio Lietuvoje.

„Džiaugiuosi, kad  Lietuva gali prisidėti organizuojant tokio aukšto lygio Pasaulio ralio čempionato varžybas. Tai istorinis atvejis, kai  mūsų šalyje ralio žvaigždės susirinks į Druskininkų regioną. Manau, tai didelė šventė ne tik Lietuvos automobilių sporto entuziastams, bet ir visiems Lietuvos žmonėms“, – sako premjeras.

Pasak Lietuvos automobilių sporto federacijos (LASF) prezidento Gintaro Furmanavičiaus, Lietuvos Ministro Pirmininko dėmesys parodo, kad tai  – ypatingai svarbus renginys ir įvykis ne tik automobilių sporto gerbėjų bendruomenei, bet ir visai šaliai.

„Tai, jog premjeras Algirdas Butkevičius kartu su Lenkijos Prezidentu  Bronislaw Komorowski tapo Pasaulio ralio čempionato garbės globėjais, rodo, koks svarbus šis renginys yra Lietuvai ir Lenkijai. Žinoma, tai taip pat labai didelis įvertinimas organizatoriams ir visai automobilių sporto bendruomenei“, – tvirtina LASF prezidentas.

G. Furmanavičiaus teigimu, WRC yra aukščiausio lygio varžybos, kuriose kovoja geriausi pasaulio sportininkai, o varžybos transliuojamos daugumoje pasaulio šalių, todėl tai ne tik istorinis įvykis ir labai didelė Lietuvos reklama, bet ir didžiulė atsakomybė.

„LOTOS 71st Rally Poland“ yra septintasis FIA Pasaulio ralio čempionato etapas, kuris vyks Lietuvoje ir Lenkijoje birželio 26-29 dienomis. Lietuvoje geriausi planetos sportininkai varžysis Druskininkų apylinkėse birželio 27 dieną.


Į viršų ↑
loading