Lietuvos drifto profesionalai solidarizuojasi dėl vėžiu sergančių vaikų

Rugpjūčio 15 d. Kačerginės „Nacionalinio žiedo“ vidinėje trasoje antrus metus iš eilės susiburs žinomi Lietuvos drifto semi-pro ir pro lygų čempionato sportininkai, kurie kvies prisijungti prie socialinio renginio „All United by Melitta®“. Renginio metu vyks sportinių automobilių ekspozicija, bus galima pasinaudoti „drift taxi“ paslauga. Tokiu būdu dalyviai ir žiūrovai padės vėžiu sergantiems vaikams, kuriuos globoja paramos ir labdaros fondas „Mamų unija“.

„Sunkiems gyvenimo posūkiams įveikti dažnai reikia ne tik greičio, bet ir draugų pagalbos. Antrus metus iš eilės kviečiame drifto profesionalus ir entuziastus susiburti kilniam tikslui – padėti vėžiu sergantiems vaikams. Praėjusiais metais idėja sulaukė didžiulio sportininkų ir žiūrovų palaikymo – vos per dvi valandas už parduotus „drift taxi” kuponus surinkome daugiau nei 3000 Eur, kas prilygsta galimybei padengti 1,5 mėnesio vaiko gydymą Šveicarijos klinikose. Šiemet plėsime renginio programą, pasiūlysime daug pramogų žiūrovams, tad tikimės pasiekti ir ambicingesnį rezultatą “ – mintimis dalinosi iniciatorius, „Pedal to da Metal“ komandos narys, Gytis Mocekainis.

Renginys yra nemokamas, tad tikimasi sulaukti didelio susidomėjimo. Į Kačerginės „Nacionalinio žiedo“ vidinę trasą žiūrovai bus įleidžiami nuo 11h, kur iš pradžių galės stebėti sportininkų treniruotę. 12h prasidės „drift taxi“ kuponų aukcionas ir poriniai važiavimai su geriausiais Lietuvos drifto pilotais! Nuo 13h skelbiama pertrauka, kurios metu vyks automobilių paradas ir ekspozicija – pramoga žiūrovams pasėdėti sportiniame automobilyje, nusifotografuoti. Pertraukos metu savo kvapą gniaužiančiu pasirodymu renginio svečius džiugins „Utena Stuntriders“ motociklininkai-akrobatai. Organizatoriai neslepia, jog žiūrovai galės sulaukti netgi akrobatinių lėktuvų pasirodymo! Renginio pabaigoje laukia gražiausių automobilių, geriausių porinių važiavimų apdovanojimai.

Už visas renginio pramogas surinktos lėšos bus skiriamos vaikų onkologijos pagalbos centro „Šeimos namai“ projekto įgyvendinimui. „Kai vaikas susiduria su onkologine liga, šeimoje prasideda didžiausių išbandymų metas. „Šeimos namų“ projekto esmė – ne ligoninės patalpose esanti ir namų aplinką kurianti erdvė, kuri padėtų greičiau sveikti. Turėsime apartamentus, kur galės apsistoti visa šeima, informacinį centrą, reabilitacijos patalpas, kineziterapijos salę, žaidimų erdves, baseiną ir netgi oranžeriją vaistažolių bei daržovių auginimui. Kiekvieno žmogaus indėlis į šį projektą palengvina sergančio vaiko gydymą, o drifto renginys yra puikus bendruomeniškumo pavyzdys, kada savo aistrą mėgstantis jaunimas pramogą paverčia ir pagalba silpniausiems “, – sako „Mamų unija“ vadovė Eglė Mėlinauskienė.

Rugpjūčio 15 d. Kačerginę užlies sportinių bolidų gausmas. „Sportininkams tai puiki proga pabendrauti su gerbėjais ir leisti renginio lankytojams iš arčiau pamatyti, kas yra driftas, pajausti adrenalino pliūpsnį, kuris užplūsta šonu slystant ne mažesniu nei 100-120 km/h greičiu. O žiūrovus kviečiame smagiai praleistą laiką paversti taip reikalinga pagalba vėžiu sergantiems vaikams“ – pasakojo Gytis Mocekainis.

 Nuotrauka: Erika Žigutytė. 

 


Į viršų ↑
loading