Lenktynių savaitgalis Estijoje prasideda: daugiau kaip 100 lenktynininkų ir tūkstančiais skaičiuojamos arklio galios

Jau nuo pat ankstyvo šeštadienio ryto Estijos „Auto24Ring“ trasoje prasidės lenktynių savaitgalio maratonas: įvyks Estijos, Latvijos bei Lietuvos žiedinių lenktynių bei ilgųjų nuotolių – 4 valandų lentynių – čempionatų pirmieji etapai bei žiūrovų mėgiamos BMW 325 ir Formula Scandic lenktynės.

Labiausiai nekantraujantys ir savo techniką prieš pirmąjį sezoną norintys išbandyti lenktynininkai ir komandos jau kuriasi serviso parke ir garažuose. Vieni bando visai naują ir trasos nemačiusią techniką, kiti – tikrina naujam sezonui pritaikytus patobulinimus ir atnaujinimus.

4 valandų lenktynėse – 24 komandos. Ir ne šiaip komandos: vienos pirmųjų užsiregistravo į galingiausiai technikai skirtas GT ir X1 klases. Tiesa, šalia Aquila SR1, atstovaujančios „Algirdai by Speed Styling“ komandą ir „Samsonasracing.com“ su BMW automobiliu priešakyje, galingiausiųjų X1 klasės įskaitoje matysime ir išskirtinį „Brum Brum sport“ komandos lentynininkų pilotuojamą Renault – su juo Dainius Matijošaitis praeitais metais dalyvavo trumpųjų nuotolių Lietuvos ir Baltijos šalių čempionatuose.

Vien šiame čempionate – kone šimtas lenktynininkų. Dar pusšimtis automobilių trasos tiesiojoje rykiuosis Baltijos šalių čempionato, National, BMW 325, Formula Scandic važiavimuose.

Dalyvių daugėja kas valandą. Nors dalyvių sąrašas jau ir dabar kelia malonią nuostabą, jis tik ilgėja: organizatorių teigimu, trimpųjų nuotolių Baltijos šalių lenktynėse bus galima išvysti net keturis Chevrolet Camaro lenktynėms ruoštus monstrus iš Estijos. Tiesa, du iš jų planuoja startuoti ir ilgųjų nuotolių – 4 valandų lenktynėse. Tarp dalyvių bus galima išvysti ir skandinavų lenktyninkus, tarp kurių – ir automobilių sporto mėgėjų gerai pažįstamas Raivo Haal.

Šiandien „Auto24Ring” trasoje – laisvų treniruočių diena, o rytoj jų jau laukia registracijos, techniniai patikrinimai ir pirmieji kvalifikaciniai važiavimai.

Reiktų nepamiršti, kad šio savaitgalio lenktynių maratono metu, įvyks ir Lietuvos žiedinių lenktynių čemopionato, ir Startline Lietuvos Endurance čempionato įskaitos.

Organizatoriai informuoja, kad žiūrovams, norintiems stebėti sezono pradžią trasoje – dviejų dienų bilietas kainuos 10 eurų, o sekmadienio lenktynių (vienos dienos bilietas) – 7 eurus. Bilietai parduodami trasoje.

Daugiau informacijos apie lenktynių savaitgalį – organizatorių interneto svetainėje www.batcc.eu.


Į viršų ↑
loading